Inwentaryzacja! 17.09.2017! Białołęka! 14zł/h! Leroy Merlin

InCore Service

Opis stanowiska:

Inwentaryzacja!
17.09.2017! Białołęka! 14zł/h! Leroy Merlin

Agencja
pracy tymczasowej InCPraca.pl (nr licencji 11163) poszukuje osób
chętnych do pracy przy inwentaryzacji w markecie budowlanym w
Białołęce!

Lokalizacja:

ul.
Modlińska 8, Warszawa

Termin:

17.09.2017
w godzinach nocnych.

Dla
chętnych również prace przedinwentaryzacyjne (wykładanie towaru,
porządkowanie itp.) od 04.09 do 18.09 od pon. do pt.

Osoby
zainteresowane prosimy o przesłanie imienia, nazwiska i numeru
kontaktowego.

Inne
parametry:

  1. Praca
    dodatkowa

  2. Umowa:
    zlecenie

  3. Wymagania
    dodatkowe: brak

Wymagania:

Wymagania:

1. Pełnoletność

2. Chęci do pracy.

Oferujemy:

Oferujemy:

1. Współpracę w oparciu o umowę zlecenie,

2. Stawkę 14zł/h brutto

3. Możliwość kontynuacji współpracy również po zakończeniu zlecenia.

Kontakt:

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa
Data publikacji: 2017-09-01
Data ważności: 2017-09-29

Numer kontaktowy:

791 541 151

Warszawa
Tel. 791 541 151