Inżynier Techniczny - Polimery / Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych

Europe Solutions

Mój klient jest wiodącym dostawcą materiałów z tworzyw sztucznych, firma ta powstała 25 lat temu. Przez ostatnie cztery lata szybkiego rozwoju powstały 5 zakładów produkcyjnych, zlokalizowanych w Wielkiej Brytanii, Polsce, Australii i Malezji.
Ambitne plany na przyszłość, zapał i pasja pracowników - to pojęcia kluczowe dla ich sukcesu.

Opis stanowiska:

Stanowisko podlega Technicznemu Kierownikowi w Wielkiej Brytanii, obejmuje także codzienne raportowanie Kierownikowi fabryki w Polsce. Niekiedy wymagane są wyjazdy pracownicze do Wielkiej Brytanii.
Laborant techniczny jest odpowiedzialny za testowanie jakości wyrobów z tworzyw sztucznych.

Wymagania:

  • Doświadczenie pracy w laboratorium z przynajmniej jednym z następujących produktów chemicznych, tworzyw sztucznych, produktów naftowych.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie z:
  • POLYPROPYLENE pp;
  • POLYCARBONATE PC;
  • POLYAMIDE nylons;
  • THERMOPLASTIC ELASTOMER TPE;
  • PVDF.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Dobre umiejętności matematyczne
  • Dobre umiejętności obsługi komputera - Excel

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Doskonałe możliwości rozwoju w dużej organizacji międzynarodowej;
  • Szkolenia / trening w Anglii;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

Kontakt:

Lokalizacja: wielkopolskie
Data publikacji: 2018-11-07
Data ważności: 2018-12-05

CV prosimy wysyłać na adres info@europesolutions.co.uk