KIEROWNIK PRODUKCJI PAPIERU

Doradztwo Rekrutacyjne 3P PEOPLE

Firma produkcyjna poszukuje odpowiedniego kandydata do pracy w Polsce południowej

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba będzie zarządzać produkcją w systemie 4-brygadowym

Wymagania:

OCZEKUJEMY

– odpowiedniego doświadczenia w obszarze produkcji (preferowane w branży papierniczej)

– co najmniej komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

OFERUJEMY umowę o pracę, zatrudnienie w firmie rozwijającej moce produkcyjne

Kontakt:

Lokalizacja: Cała Polska
Data publikacji: 2017-10-26
Data ważności: 2017-11-23

KONTAKT

CV ew. wraz z listem motywacyjnym prosimy kierować na adres: job@3pp.pl  podając nazwę stanowiska w temacie e-maila

Należy załączyć klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych

ZAPEWNIAMY PEŁNĄ DYSKRECJĘ

www.3ppeople.pl