Konstruktor CAD/CAM

FORMES TOYS

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i produkcją form do produkcji elementów z tworzyw sztucznych oraz szkła. Zajmujemy się również produkcją własnych produktów z tworzyw sztucznych w różnych branżach. Posiadamy bazę maszyn i urządzeń do efektywnego wprowadzania nowych rozwiązań w produkcji form i elementów pochodnych.

Opis stanowiska:

- Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej form,
- Typowanie dostawców materiałów dla produkcji form,
- Nadzór nad dokumentacją CAD wyrobów klientowskich oraz dokumentacją narzędzi i przyrządów;
- Proponowanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych w celu podnoszenia wydajności produkcji.

Wymagania:

- status absolwenta technikum mechanicznego lub inżyniera studiów politechnicznych,
- znajomość obsługi oprogramowania AutoCAD,
- znajomość rysunku technicznego,
- umiejętność pracy w zespole, zarządzania czasem,
- samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

Oferujemy:

- stabilną pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- pomoc we wdrożeniu w zagadnienia firmy,
- umowę o pracę,
- wynagrodzenie 4000 - 7000 zł,
- możliwość realizacji ciekawych projektów,
- wsparcie ze strony zespołu,
- samodzielne stanowisko o dużych możliwościach rozwoju,

Kontakt:

Lokalizacja: Cała Polska / Wręczyca Wielka
Data publikacji: 2017-09-13
Data ważności: 2017-10-11

umowa o pracę

FORMES TOYS
Wręczyca Wielka
Tel. 731 055 260
formestoys.pl