Konstruktor Form Wtryskowych

Patrol Group

Patrol Group jest liderem branży DIY. Jako firma jesteśmy obecni na rynku od ponad 20 lat, obsługujemy klientów w całej Europie i wchodzimy na rynek amerykański i azjatycki.

Tworzymy wyjątkowe produkty z tworzyw sztucznych (skrzynki narzędziowe, pojemniki magazynowe, akcesoria ogrodowe i wiele innych), które wspierają zarówno profesjonalistów, jak i amatorów w ich pracy oraz hobby na całym świecie.

Zatrudniając się w Patrol Group, staniesz się częścią organizacji będącej w fazie dynamicznego wzrostu, ułatwiającej pracownikom profesjonalny rozwój, dającej im możliwość realnego wpływu na działalność biznesową firmy oraz wspierającej innowacje.

Obecnie do naszej Narzędziowni poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

• Realizowanie wszystkich etapów prac konstrukcyjnych związanych
z projektowaniem nowych form oraz dokonywaniem zmian konstrukcyjnych w formach już istniejących;

• Sporządzanie dokumentacji prowadzonych projektów zgodnie ze specyfikacją techniczną oraz obowiązującymi normami i standardami;

• Nadzór nad wykonywaniem testów, serii prototypowej i informacyjnej wyrobu;

• Poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych pozwalających na obniżenie kosztów produkcji oraz podwyższenia jakości produktu;

• Zarządzanie dokumentacją konstrukcyjną;

• Koordynacja działań związanych z wprowadzeniem nowych form.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie na stanowisku Konstruktora Form Wtryskowych minimum 2 lata;
  • Doświadczenie przy projektowaniu form wtryskowych dla tworzyw sztucznych;
  • Doświadczenie w konstruowaniu form o wysokim stopniu uszczegółowienia;
  • Bardzo dobra znajomość Solid Edge/ Solid Works;
  • Znajomość konstrukcji/budowy oraz projektowania form wtryskowych;
  • Znajomość technologii i procesu przetwórstwa tworzyw sztucznych;
  • Znajomość procesów obróbki skrawaniem;
  • Zdolność analitycznego myślenia;
  • Otwartość na nowe pomysły i wyzwania;

Oferujemy:

  • Stabilną i ciekawą pracę w strukturach dynamicznie rozwijającej się firmy o zasięgu międzynarodowym,
  • Rozwój osobisty,
  • Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do prezentowanego doświadczenia oraz osiąganych wyników;
  • Miłą atmosferę w pracy, zgrany i sympatyczny zespół młodych i ambitnych osób.

Kontakt:

Lokalizacja: małopolskie / Kraków
Data publikacji: 2019-04-16
Data ważności: 2019-05-14

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez formularz aplikacyjny: http://tinyurl.com/yyocbm56 lub wysyłając email: rekrutacja@smartwinter.pl

Kraków
Tel. 668025900
www.patrolgroup.pl