Manager Produktu ds. Efektywności Energetycznej

Apator Control

Specjalizujemy się w projektowaniu
i produkcji układów rozdzielczo-sterowniczych oraz systemów automatyki
napędowej
. Jesteśmy
firmą inżynieryjną, zajmującą ważną pozycję w krajowym przemyśle
elektrotechnicznym. Należymy do grupy Apator, gwarantując klientom najwyższą
jakość i profesjonalną obsługę.

Opis stanowiska:

Planowanie,
organizacja i przeprowadzanie audytów efektywności energetycznej

§  Monitorowanie,
raportowanie wdrażania rekomendacji poaudytowych

§  Doradztwo techniczne
dla klienta w zakresie efektywności energetycznej

§  Proponowanie nowych oraz
rozwój istniejących rozwiązań dotyczących poprawy efektywności energetycznej

§  Ofertowanie,
prowadzenie negocjacji, sprzedaż usług i produktów profilowanych na rynek efektywności
energetycznej

§  Koordynacja procesów
realizacji zadań w ramach pozyskanych zleceń
z obszaru efektywności energetycznej

§Udział w odbiorach
końcowych i nadzór nad funkcjonowaniem wdrożenia
w okresie eksploatacji

§  Doradztwo w zakresie
rozwoju biznesu obszaru zarządzania efektywnością energetyczną

Wymagania:

Wymagania:

§  Wykształcenie wyższe techniczne

(preferowane kierunki:
energetyka, elektrotechnika lub kierunki pokrewne)

§  Min. 2-letnie
doświadczenie na podobnym stanowisku

§  Znajomość zagadnień (procesów)
związanych z efektywnością energetyczną
w branży przemysłowej

§  Znajomość regulacji
prawnych dotyczących efektywności energetycznej w Polsce i krajach UE

§  Dobra znajomość
systemów zasilania w media (woda, para, ciepło, chłód, prąd) i urządzeń odbiorczych

§  Dobra znajomość języka
angielskiego w mowie i piśmie, pozwalająca na bezpośredni kontakt z
kontrahentem oraz analizy dokumentacji i ich sporządzanie

§  Mile widziane
uprawnienia energetyczne, w tym uprawnienia do sporządzania świadectw
energetycznych

Oferujemy:

§  - Stabilne zatrudnienie w
oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

§ -  Możliwość rozwoju
zawodowego poprzez udział w szkoleniach i projektach

§  - Pakiet benefitów m.in.
prywatna opieka medyczna, karta MultiSport Benefit, Fundusz Świadczeń
Socjalnych

Kontakt:

Lokalizacja: Cała Polska / Toruń
Data publikacji: 2017-06-19
Data ważności: 2017-07-17

Aplikacje z dopiskiem nazwy stanowiska proszę przesyłać na adres: rekrutacja.control@apator.com lub do siedziby firmy na adres:

Apator Control Sp. z o.o.

ul. Polna 148

87-100 Toruń

Toruń
Tel. +48 571 402 128