Młodszy Specjalista/ka ds. Zapewnienia Jakości Taśm

Marflex M.J. Maillis Poland Sp. z o.o.

Firma MARFLEX – M.J. MAILLIS POLAND Sp. z o.o jest jedną z wiodących firm produkcyjnych  dostarczających na rynek europejski wysokiej jakości folię stretch oraz paski do pakowania ładunków PP i PET.

Firma należy do międzynarodowego koncernu Maillis Group, działającego na kilkunastu rynkach, docierając do Klientów na całym świecie, zapewnia kompleksowe rozwiązania w dziedzinie końcowego pakowania produktów dla wszystkich gałęzi przemysłu.

Opis stanowiska:

Na tym stanowisku będziesz odpowiadać za:

•    Wykonywanie analiz jakościowych surowców, wyrobów gotowych na zgodność z wymogami jakościowymi
•    Sporządzanie dokumentacji jakościowych (raporty, atesty jakościowe)
•    Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym
•    Nadzór nad harmonogramem badań oraz wyrobem niezgodnym
•    Szkolenie jakościowe podległych pracowników oraz pracowników działu produkcji
•    Inicjowanie działań naprawczych oraz współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie poprawy jakości

Wymagania:

Nasze oczekiwania:

•    Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane chemiczne) / w trakcie studiów
•    Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
•    Znajomość pakietu MS Office
•    Komunikatywna znajomość języka angielskiego
•    Dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów
•    Inicjatywa oraz chęć do rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
•    Mocne nastawienie na realizację celów oraz umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:

Oferujemy:
•    Pracę w międzynarodowym środowisku stwarzającym doskonałe możliwości zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
•    Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
•    Udział w ciekawych projektach

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji CV z podanym numerem referencyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres
praca@maillis.pl

Karczew
Tel. +48 22 718 18 00
Fax. +48 22 718 18 18
www.maillis.pl

Lokalizacja: mazowieckie / Karczew
Data publikacji: 2021-10-07
Data ważności: 2021-11-04

Reportaże

Forum