Nastawiacz Maszyn Wtryskowych

Coko-Werk Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się
przedsiębiorstwem branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, które jest partnerem
i dostawcą podzespołów dla przemysłu samochodowego i sprzętu gospodarstwa
domowego. Najwyższej klasy technika, spełnianie surowych wymagań jakościowych i
silna orientacja na klienta są gwarantami naszego sukcesu.

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Łódź lub Konstantynów Łódzki

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

·   rozwiązywanie
bieżących problemów procesu wtrysku

·   przezbrajanie
wtryskarek, ustawianie i optymalizacja procesów wtrysku w produkcji części z
tworzyw sztucznych

·   usuwanie
drobnych usterek maszyn i urządzeń

·   wykonywanie
cyklicznych czynności z zakresu TPM

różnych prac warsztatowych

Wymagania:

Oczekiwania wobec Kandydatów:

·   doświadczenie w pracy na stanowisku nastawiacz maszyn lub na podobnym stanowisku

·   wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu obróbki tworzyw sztucznych i metody wtrysku

·   silna motywacja do pracy

·   dokładność i sumienność

·   szybkości w działaniu

·   gotowość do pracy w równoważnym systemie czasu pracy

Oferujemy:

Oferujemy:

·   stabilne
zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·   możliwość
rozwoju w przedsiębiorstwie wykorzystującym nowoczesne technologie produkcji

·   świadczenia
socjalne, dodatkowe ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczną, karty sportowe

·   miłą
atmosferę pracy w młodym zespole

·   wynagrodzenie
adekwatne do umiejętności i doświadczenia

podnoszenia kwalifikacji zawodowych

·   miejsce
pracy: Łódź (Dąbrowa) lub Konstantynów Łódzki (na granicy z Łodzią)

Kontakt:

Lokalizacja: łódzkie / Łódź, Konstantynów Łódzki
Data publikacji: 2017-11-13
Data ważności: 2017-12-11

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail:

rekrutacje@coko-werk.de

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Łódź, Konstantynów Łódzki