Pracownik sprzedaży tworzyw sztucznych

MOBI Sp. z o.o.

Firma handlowa MOBI sp. z o.o. aktywnie działająca od 1991
roku na rynku międzynarodowym,

w związku z rozwojem firmy, zatrudni do swojej siedziby we
Wrocławiu Pracownika do działu sprzedaży tworzyw sztucznych.

Opis stanowiska:

- obsługa  klientów/dostawców z branży tworzyw
sztucznych;

- współpraca z klientami w zakresie dostarczania optymalnych
rozwiązań i doborze materiałów;

Wymagania:

- doświadczenie w branży tworzyw sztucznych jak i
doświadczenie na podobnej pozycji;

- branżowa wiedza techniczna ( preferowane doświadczenie z
zakresu: recyklingu, przetwórstwa lub technologii tworzyw sztucznych lub
inżynierii materiałowej );

- Prawo jazdy kat. B

- znajomość j. obcego mile widziana;

- osoba samodzielna, obowiązkowa, zorientowana na wyniki i
sukces zawodowy.

Oferujemy:

- pracę w dynamicznym, prężnym zespole;

- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

- stałą pracę na umowę o pracę.

Kontakt:

Lokalizacja: dolnośląskie / Wrocław
Data publikacji: 2017-07-10
Data ważności: 2017-07-24
Wrocław
Tel. 71/3608400
Fax. 71/3608430
www.mobi.com.pl