Przedstawiciel handlowy - folie termokurczliwe

Folplast

Jesteśmy producentem folii, poszukujemy kandydata na stanowisko przedstawiciela handlowego.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- sprzedaż
- utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
- rozliczanie oraz raportowanie sprzedaży

Wymagania:

Od kandydata oczekujemy:
- umiejętności handlowych i negocjacyjnych
- umiejętności pracy w zespole
- wysokiej kultury osobistej
- dyspozycyjności
-zaawansowaną znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

Oferujemy:

Oferujemy:
- Pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Stabilne warunki zatrudnienia
- Atrakcyjny system wynagrodzenia (część stała + premia uzależniona od wyników sprzedaży)
- Miłą atmosferę w młodym i dynamicznym zespole

Kontakt:

Lokalizacja: Cała Polska
Data publikacji: 2018-12-03
Data ważności: 2018-12-31

Cv proszę przesyłać na adres: firma.rekrutacja@interia.pl lub dzwonić pod nr tel. 603-930-405.

Folplast
Tel. 603-930-405