Przedstawiciel Handlowy

Neoplast Sp. z o.o.

Opis stanowiska:

Oferta pracy na Stanowisko:

Siedziba firmy:

Poznań

Forma zatrudnienia: Umowa

o pracę / B2B

Forma pracy: Pełny

etat

Twój zakres obowiązków:

•    pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z aktualnymi klientami,

•    zbieranie informacji o rynku i konkurencji,
•    raportowanie wyników sprzedaży i działań handlowych,
•    Dbanie o wysoki poziom obsługi klienta i wsparcie posprzedażowe (przy współpracy z biurem)
•    Prowadzenie spotkań oraz negocjacji handlowych
•    realizacja planów sprzedażowych,
•    doradztwo klientom w zakresie oferowanych produktów lub usług,
•    Planowanie działań handlowych w celu umacniania pozycji firmy

Wymagania:

Nasze wymagania:
•    co najmniej 2-letni staż na stanowisku Przedstawiciela Handlowego,
•    co najmniej 2-letnie doświadczenie w branży tworzyw sztucznych – produkcja folii
•    znajomość materiałów i produktów w branży produktów foliowych i opakowań foliowych
•    prawo jazdy kat. B,
•    dyspozycyjność,
•    łatwość nawiązywania kontaktów,
•    umiejętność pracy w zespole.
•    Znajomość technik sprzedaży
•    Osoba ambitna, pewna siebie dojrzała emocjonalnie, zorientowana na osiąganie wyników sprzedażowych

Oferujemy:

Co oferujemy:
•    dobra atmosfera pracy,
•    stabilne zatrudnienie,
•    okazjonalne nagrody,
•    imprezy integracyjne.
•    Wynagrodzenie podstawowe oraz wysoki system prowizyjny

Kontakt:

CV proszę kierować na adres:

e-mail: biuro@neoplast.com.pl

Lokalizacja: Cała Polska
Data publikacji: 2024-05-27
Data ważności: 2024-06-24

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych.

Reportaże

Forum