Przedstawiciel handlowy

Biuro konstrukcyjne PawForm

Biuro konstrukcyjne PawForm oferuje:

- konstrukcyjne w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych

- sprzedaż oprogramowania do symulacji wtrysku Moldex3D

- sprzedaż oprogramowania CAD\CAM\CAE - TopSolid

Opis stanowiska:

Sprzedaż usług i produktów oferowanych przez Biuro konstrukcyjne PawForm:

- usługi inżynierskie dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych

- oprogramowanie Moldex3D, TopSolid

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwającym komunikację z klientem

- kreatywność

- łatwość nawiązywania kontaktów z potencjalnymi klientami

Oferujemy:

Umowę o pracę oraz szeroki zakres szkoleń z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz oprogramowania CAD/CAM/CAE.

Kontakt:

Lokalizacja: Cała Polska / Łódź
Data publikacji: 2017-06-26
Data ważności: 2017-07-24

E-mail na adres biuro@pawform.pl

Łódź
Tel. +48 42 230 25 82
www.pawform.pl