Przydział materiałów

Sunplast Sp.Z o.o.

Jesteśmy firmą zajmującą się recyklingiem i modyfikacją tworzyw sztucznych z Rzeszowa.Poszukujemy personelu kontroli jakości oraz personelu produkcyjnego, który posiada wiedzę w tej branży.

Opis stanowiska:

Sprawdź, czy zakupione materiały są kwalifikowane, zanotuj, czy można je zakupić i dopasuj materiały do ​​operatorów produkcji.
Zaplanuj lokalizację, umieść towary, śledź towary przychodzące i wychodzące oraz rejestruj produkcję.

Wymagania:

Zrozum ABS, PS, PC, PC/ABS, SAN, ASA, PA, POM, PBT, PP, PE, guma itp.
I w pełni zrozumieć jego naturę

Oferujemy:

Nasza dotacja próbna wynosi: 6000 zł miesięcznie przed opodatkowaniem Podniesiemy pensję i możemy formalnie podpisać umowę. (Konkretna kwota zależy od osobistych umiejętności)

Kontakt:

TEL: +48 73548272

Email:sunplastics001@gmail.com

Tarnobrzeg
Tel. 735482729
www.fanlinplastics.com

Lokalizacja: Cała Polska / Tarnobrzeg
Data publikacji: 2021-09-30
Data ważności: 2021-10-28