Specjalista ds. sprzedaży

SPDC INTERNATIONAL SP Z O.O.

SPDC International powstało na kanwie kilkunastu lat doświadczeń w branży produkcji i przetwórstwa tworzyw sztucznych. Wierzymy, że przyszłością konkurencyjnej i nowoczesnej gospodarki, jak również priorytetem w dziedzinie ochrony zasobów środowiska naturalnego jest wykorzystywanie surowców wtórnych do ponownej produkcji.

Opis stanowiska:

  • realizacja celów handlowych w oparciu o przygotowany plan sprzedażowy,
  • utrzymywanie i rozwijanie relacji z dotychczasowymi Klientami,
  • aktywne pozyskiwanie oraz budowanie nowych relacji z Klientami,
  • przygotowywanie ofert, umów, raportów, prowadzenie negocjacji handlowych.

Wymagania:

Wymagania:

  • predyspozycje handlowe poparte doświadczeniem,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne komunikowanie się,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • komunikatywność, elastyczność, umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie w dziedzinie recycklingu tworzyw sztucznych.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • stabilizację zawodową i finansową,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • motywacyjne zasady wynagrodzenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Kontakt:

Lokalizacja: Cała Polska
Data publikacji: 2018-08-03
Data ważności: 2018-08-31
spdc.pl