Technolog Druku Flekso / Roto (10-13 tys. zł brutto)

Doradztwo Personalne 5JOBS - Druk, Design, POS, Opakowania i Tworzywa Sztuczne

Firma produkcyjna o międzynarodowym zasięgu zatrudni na stanowisku Technologa w okolicach Białegostoku. Zapraszamy kandydatów z całej Polski oraz zagranicy – oferujemy pomoc organizacyjną i finansową w relokacji

Opis stanowiska:

Oczekujemy:

-wykształcenia poligraficznego

-doświadczenia w zakresie fleksografii lub rotograwiury na podobnym stanowisku

-dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

Oferujemy współpracę ze stabilnym zespołem w dynamicznie rozwijającej się firmie, dobre warunki zatrudnienia, pracę etatową z premią, szkolenia specjalistyczne, prywatną opiekę medyczną, szerokie świadczenia socjalne dla zatrudnionego oraz jego rodziny, ubezpieczenie na życie, w razie potrzeby pomoc w relokacji – organizacja przeprowadzki, początkowa refundacja czynszu oraz nieoprocentowany kredyt mieszkaniowy

Kontakt:

Lokalizacja: podlaskie / Białystok
Data publikacji: 2021-02-11
Data ważności: 2021-03-11

Kontakt
Prosimy o przesłanie aplikacji (CV)  na adres – praca@5jobs.pl – podając nazwę stanowiska w temacie e-maila

Zapewniamy pełną dyskrecję

Białystok
5jobs.eu/pl/

Reportaże

Forum

Karol83

Czyszczenie układu uplastyczniającego wtryskarki 2021-02-28

Alphaplast

Zatykanie systemów gorących kanałów. 2021-02-16

Mariuszklodz

Własna firma produkcyjna 2021-01-14

Erni43l

Poszukiwany/poszukiwana: osoba z wiedzą o recyklingu PET 2021-01-13

Piotrekente

Czas cyklu 2021-01-01