Technolog druku sitodruku oraz tampodruku

PBA Doradztwo Personalne

Od 30 lat zajmujemy się profesjonalna rekrutacją na stanowiska wyższego i średniego szczebla

Opis stanowiska:

-                    Opracowywanie i wdrażanie technologii druku na produktach wykonanych z tworzyw sztucznych;

-                    Tworzenie dokumentacji technologicznej dla procesów druku;

-                    Dobór materiałów wykorzystywanych w procesie druku;

-                    Planowanie realizacji oraz nadzór nad wykonywaniem  prób technologicznych przy udziale menedżera wydziału druku;

-                    Wdrażanie nowych rozwiązań i technologii w obszarze druku;

-                    Aktywny udział w realizacji projektów rozwojowych tj.  we wdrażaniu nowych maszyn, produktów, nowych procesów;

-                    Opracowywanie założeń do kalkulacji kosztów wytworzenia nowych produktów w zakresie kosztów druku;

-                    Działania optymalizacyjne na wydziale druku w zakresie poprawy produktywności, obniżki kosztów i poprawy jakości;

-                    Weryfikacja oraz optymalizacja normatywów maszyn i czasów przezbrojeń;

-                    Rozwiązywanie problemów procesów produkcyjnych w zakresie druku;

Wymagania:

-                    Dobra znajomość zagadnień technologicznych procesu druku na tworzywach sztucznych, w tym sitodruku oraz tampodruku;

-                    Doświadczenie w tworzeniu i utrzymywaniu dokumentacji technologicznej w obszarze druku;

-                    Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie technologii farb, druku lub obszarze pokrewnym;

-                    Znajomość podstawowych wymogów systemu zarządzania jakością ISO9001;

-                    Dobra znajomość pakietu MS Office;

-                    Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym;

-                    Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych;

-                    Sumienność i konsekwencja w realizacji zadań;

Oferujemy:

-                    Pracę bezpośrednio przy wydziale produkcyjnym z realnym kontaktem z procesem produkcyjnym i nowoczesnymi maszynami do druku na detalach z tworzyw sztucznych;

-                    Realny wpływ na technologię i proces druku a także na przebieg prób technologicznych;

-                    Rozwój i wdrażanie nowoczesnych technologii w zakresie różnych metod aktywacji powierzchniowej i ekologicznych farb drukarskich;

-                    Udział w kluczowym dla firmy projekcie tworzenia działu technologicznego w zakresie druku;

-                    dofinansowanie karty Benefit

-                    stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Kontakt:

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa
Data publikacji: 2021-03-18
Data ważności: 2021-04-15

bakiewicz@pba.com.pl

Warszawa
Tel. 501360406
pba.com.pl

Reportaże

Forum

Tipen1

Czyszczenie układu uplastyczniającego wtryskarki 2021-04-06

Yellow

Zatykanie systemów gorących kanałów. 2021-03-23

Janusz75

Własna firma produkcyjna 2021-03-22

Cosmoplast

Wtrysk PA6 GF 30 2021-03-20

Gerard

Opłacalność przewijania folii stretch 2021-03-08