Technolog (tworzywa sztuczne)

Grupa Konsultacyjna

Grupa Konsultacyjna – www.grupakonsultacyjna.pl to Agencja Zatrudnienia, która od 2003 roku pomaga swoim Klientom w zatrudnianiu najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, nowo powstającej fabryki materiałów wykończeniowych, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

  • projektowanie, weryfikowanie i opracowywanie dokumentacji technologicznej wyrobów wytwarzanych w firmie
  • odpowiedzialność za laboratorium technologiczne
  • sporządzenie kompletnej dokumentacji technicznej i technologicznej
  • planowanie procesu produkcji
  • przestrzeganie odpowiednich norm  i przepisów oraz ustalonych wymagań klienta
  • wdrażanie nowych wyrobów do produkcji
  • opracowanie procesów technologicznych dla nowych produktów, modeli, prototypów,
  • analizowanie dokumentacji i procesów produkcyjnych

Wymagania:

OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia wyższego (kierunek chemiczny będzie mile widziany)
  • minimum 2 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku Technologa Produkcji w branży przetwórstwa PVC
  • znajomości procesu  i technologii przerobu PVC
  • doświadczenia w opracowywaniu technologii i dokumentacji technologicznej
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie mile widziana
  • dobrej znajomości MS Excel
  • skrupulatności i szczegółowości
  • umiejętności analitycznych
  • samodzielności i odpowiedzialności

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w oparciu o umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się organizacji
  • możliwość rozwoju zawodowego

Kontakt:

Lokalizacja: podlaskie / Szczuczyn
Data publikacji: 2017-09-12
Data ważności: 2017-09-26

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O WYSŁANIE CV NA ADRES:

rekrutacja@pracatobie.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Nr rejestru Agencji zatrudnienia - 898

Szczuczyn
Tel. 856623740