Data:
-
Miejsce:
Kraków, Polska ,
Hotel Novotel Kraków ul. T. Kościuszki 5,

Organizator:
Centre for Management Technology 80 Marine Parade Road #13-02 Parkway Parade Singapore 449269
Tel.:
(65) 6346 9218
Fax:
(65) 6345 5928
www:
www.cmtevents.com
e-mail:
hafizah@cmtsp.com.sg
Konferencja będzie poświęcona aktualnej sytuacji, wyzwaniom, tendencjom i prognozom dotyczącym rynku PET. Obszarem zainteresowania uczestników będzie Europa Środkowa i Wschodnia oraz państwa bałkańskie. Prelegenci będą dyskutować o niedoborach dostaw, trudnej kondycji w sektorze feedstocków i wpływie jaki obydwie te kwestie mogą wywrzeć na całym rynku PET.

W tej chwili rynek PET podlega wielu wahaniom. Problemy w Azji i w Europie związane z brakiem PTA - surowca do produkcji PET - spowodowała, że od kilku miesięcy ceny granulatu są na niezwykle wysokim poziomie. To wszystko sprawia, że na rynek tworzywa PET patrzy się z ogromnym zainteresowaniem, ale i obawą.

Jednocześnie cały czas rośnie popularność i wykorzystanie tzw. tworzywa R-PET, czyli PET pochodzącego z recyklingu. Surowiec ten znajduje wzięcie w rosnącej liczbie zastosowań.

Konferencja w Krakowie będzie więc okazją do analitycznego zapoznania się z obecnym położeniem, w jakim znalazł się rynek PET na świecie i naszej części kontynentu.

12th CEEPET & Balkans Markets