III Międzynarodowe Forum Czystości Technicznej

Data:
-
Miejsce:
Centrum Wystawienniczo Kongresowe Opole, Wrocławska 158, 45-835 Opole, Polska
Organizator:
Parts4Cleaning Poland Sp. z o. o. Sp k., Górnośląska 3e, 43-200 Pszczyna, PL
Tel.:
+48 726 440 004
www:
technical-cleanliness-forum.com
e-mail:
k.branka@parts4assembly.com

III Międzynarodowe Forum Czystości Technicznej & EXPO jest organizowane po raz kolejny w Polsce w dniach 18-19.05.2023 w CWK Opole.

Podczas naszego forum specjaliści z branży produkcyjnej, inżynierowie procesu, managerowie działów i dyrektorzy produkcji spotkają się z dostawcami maszyn, usług i technologii, które służą zapewnieniu czystości technicznej zgodnie z wymaganiami norm VDA 19 i ISO 16232 w procesie produkcji i montażu. Spotkania podczas dwóch dni Forum odbywają się w formie prezentacji najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań w ramach paneli tematycznych, które prowadzą partnerzy branżowi Forum, eksperci w swoich dziedzinach. Forum to przede wszystkim okazja do zdobycia know-how od ekspertów na bazie już zrealizowanych projektów. Czystość techniczna komponentów zgodnie z wymaganiami norm VDA 19 i ISO 16232 to obecnie jeden z najważniejszych tematów w firmach produkujących części dla branży samochodowej i lotniczej. Wprowadzenie jej i utrzymanie w procesie produkcyjnym stanowi nie lada wyzwanie. Jak to zrobić?

Procesy gratowania i mycia mają wpływ na ostateczny poziom czystości technicznej komponentów, które są dostarczane na montaż finalny. Kluczowe znaczenie ma również poziom czystości pomieszczenia w jakim odbywa się produkcja tych komponentów oraz zastosowane opakowania i środki zabezpieczające przed ich ponownym zabrudzeniem. Zagadnienia kontroli czystości technicznej zgodnie z VDA 19 i ISO 16232 dopełniają całości. III Międzynarodowe Forum Czystości Technicznej & EXPO przygotowuje dla uczestników pakiet nowych tematów związanych z czystością techniczną w elektro-mobilności oraz wykorzystaniem paliwa wodorowego w przemyśle samochodowym, dając możliwość uzyskania odpowiedzi dotyczących czystości technicznej na praktycznie każde pytanie w jednym miejscu, podczas dwóch dni naszego Forum.


1110x176-baner-zaproszenie-2023-pl

Organizator

Reportaże

Forum