Data:
-
Miejsce:
Iława, Polska ,
GrandHotel Tiffi, Iława

Organizator:
Abrys Sp. z o.o., ul. Daleka 33, 60-124 Poznań
Tel.:
+48 61 655 81 23
Fax:
+48 61 655 81 01
www:
www.abrys.pl
e-mail:
a.gulinska@abrys.pl
Zapraszamy na kolejną edycję konferencji Kompleksowa gospodarka odpadami, która odbędzie się w dniach 2-4 września 2014 r. w niezwykłym GrandHotel Tiffi w Iławie.

Konferencja poświęcona będzie przeanalizowaniu aktualnych zmian prawa związanego z gospodarką odpadami oraz próbą rozpoczęcia dyskusji, a być może uzyskania odpowiedzi na pytanie: w jakim kierunku zmierza gospodarka odpadami w Polsce? Jaki model wyłoni się z "rewolucji odpadowej"? Jakie technologie przetwarzania odpadów komunalnych zdominują rynek w najbliższych latach w naszym kraju? Jak poukłada się dla firm z branży poprzetargowa mapa Polski w gospodarce odpadami?

Obecność wysokich rangą przedstawicieli administracji publicznej, kilkuset specjalistów, decydentów, ekspertów oraz kluczowych na polskim rynku dostawców technologii dla sektora gospodarki odpadami zagwarantuje, że weźmiecie Państwo udział w jednej z największych i najbardziej opiniotwórczych branżowych konferencji w Polsce.

Spotkanie będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, a także do poznania innowacyjnej technologii RotoSTERIL w Zakładzie Mechaniczno-Cieplnego Przetwarzania Odpadów w Różankach. Istotnym elementem wydarzenia będzie także wizyta studyjna w nowoczesnym Zakładzie Utylizacji Odpadów Stałych w Tczewie, a zwiedzanie Zamku w Malborku pozwoli na chwilę przenieść się w czasie.

Kompleksowa gospodarka odpadami


  Organizator :
no photo

Abrys Sp. z o.o.

Organizujemy konferencje szkoleniowe, dotyczące szeroko pojętej ochrony środowiska, gospodarki komunalnej i dziedzin pokrewnych