Data:
-
Miejsce:
Internet, Polska ,
Internet

Organizator:
softProgress, ul. Powstańców 72H, 05-091 Ząbki
Tel.:
+48 22 250 26 50
Fax:
+48 22 250 26 55
www:
softprogress.pl
e-mail:
info@softprogress.pl
Firma softProgress zaprasza 5 marca br. na bezpłatne seminarium prezentujące nową wersję oprogramowania do symulacji procesów wytłaczania tworzyw i wyciskania metalu. Ze względu na konieczność zmiany planów głównego prelegenta, Mahendera Reddy'ego, seminarium będzie miało formę webinarium. Odbędzie się ono w czwartek, 5 marca, o godzinie 14. Dla tych osób, które chciałyby porozmawiać bezpośrednio o swoich projektach, organizator planuje urządzić telekonferencje. Natomiast seminarium z udziałem Mahendera Reddy'ego odbędzie się w maju - o konkretnej dacie organizator poinformuje pod koniec kwietnia. Podczas seminarium postaramy się pokazać:
  • nowości HyperXtrude 2015
  • optymalizację konstrukcji
  • wizualizację warunków przepływu materiału przez kanały głowicy
  • identyfikację błędów konstrukcyjnych zanim staną się one kosztownym problemem
  • przykłady symulacji pracy głowic do profili pełnych, półpełnych, otwartych, wielootworowych, z wykorzystaniem wkładek metalowych etc.
Prowadzący: Mahender Reddy, Kimon Afsaridis (Altair Engineering) i Wojciech Zdun (softProgress). Po rejestracji otrzymacie Państwo potwierdzenie uczestnictwa.

HyperXtrude dokładnie symuluje m.in. przepływ tworzyw i transfer ciepła, znacznie zmniejszając czas projektowania narzędzi przeznaczonych do wytłaczania oraz koszty ich testów przy wprowadzaniu do produkcji. Rozbudowana funkcjonalność oprogramowania jest bardzo pomocna na każdym poziomie jego wykorzystania, od wsparcia realizacji codziennych zadań inżynierów produkcji, po zaawansowane analizy naukowe.