HyperXtrude 2015 w symulacji procesu wytłaczania

HyperXtrude 2015 w symulacji procesu wytłaczania
Firma softProgress zaprasza na seminarium poświęcone usprawnianiu procesów przygotowania produkcji za pomocą oprogramowania HyperXtrude do symulacji procesu wytłaczania tworzyw. Szkolenie odbędzie się 5 marca w sali Jagoda Hotelu Gromada Centrum w Warszawie przy Pl. Powstańców Warszawy 2 w godz. 10–15.

Seminarium będzie niecodzienną okazją do spotkania z Mahenderem Reddym, twórcą oprogramowania HyperXtrude. Podczas seminarium omówione zostaną między innymi nowości HyperXtrude 2015, a także kwestie związane z optymalizacją konstrukcji, wizualizacją warunków przepływu materiału przez kanały głowicy oraz identyfikacją błędów konstrukcyjnych, zanim staną się one kosztownym problemem. Pokazane zostaną także przykłady symulacji pracy głowic do profili pełnych, półpełnych, otwartych, wielootworowych, z wykorzystaniem wkładek metalowych etc.

Oprócz Mahendera Reddy'ego spotkanie poprowadzi Kimon Afsaridis (Altair Engineering) oraz Wojciech Zdun (softProgress). Udział w seminarium jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja. Zarejestrować można się na stronie internetowej organizatora lub wysyłając maila.

HyperXtrude


HyperXtrude to kompletny pakiet przeznaczony do wirtualnych symulacji złożonych modeli przepływu płynów i transferu ciepła występujących w procesach wytłaczania tworzyw, metali (aluminium, miedzi i ołowiu) i ceramiki. HyperXtrude dokładnie symuluje m.in. przepływ tworzyw i transfer ciepła, znacznie zmniejszając czas projektowania narzędzi przeznaczonych do wytłaczania oraz koszty ich testów przy wprowadzaniu do produkcji. Rozbudowana funkcjonalność oprogramowania jest bardzo pomocna na każdym poziomie jego wykorzystania, od wsparcia realizacji codziennych zadań inżynierów produkcji, po zaawansowane analizy naukowe.

Czytaj więcej: Oprogramowanie 196

brak
 

Profesjonalne usługi doradcze związane z usprawnianiem procesów i procedur w firmach produkcyjnych. Sprzedaż oprogramowania umożliwiającego realizację usprawnień: RapidAuthor, OperatorMES, VirtualProcess, eLeaderMobileVisit, Simpoe-Mold, HyperXtrude.

Polska