Data:
-
Miejsce:
Internet, Polska ,
Webinarium

Organizator:
softPROGRESS, ul. Powstańców 72H, 05-091 Ząbki
Tel.:
+48 22 250 26 50
Fax:
+48 22 250 26 55
e-mail:
info@softprogress.pl
W dn. 18 marca 2014 o godz. 10 softPROGRESS zaprasza na kolejne webinarium dotyczące usprawniania procesów przygotowania produkcji przetwórstwa tworzyw dzięki wykorzystaniu danych 3D CAD w symulacji procesu wtrysku tworzyw.

Podczas webinarium postaramy się pokazać, w jaki sposób:
  • optymalizować konstrukcję, łatwość użycia i szybkość działania Simpoe-Mold
  • optymalizować położenie dysz, czas cyklu, wielkość deformacji etc.
  • identyfikować na wczesnym etapie projektu problemy dotyczące produkcji dzięki analizie alternatywnych rozwiązań na przebieg procesu.
18 marca 2014 o godz. 10 Obszarem zastosowania rozwiązań do symulacji procesów PTS jest cały proces przygotowania produkcji wyrobów z tworzyw. Cechą wspólną wszystkich oferowanych przez nas rozwiązań do symulacji jest to, że w każdym z tych procesów przetwórstwa tworzyw symulacje mogą dotyczyć tych samych faz przygotowania produkcji:
  • Optymalizacji konstrukcji wyrobu
  • Optymalizacji konstrukcji narzędzia
  • Optymalizacja parametrów procesu
Simpoe-Mold to całkowicie skalowalne rozwiązanie do optymalizacji projektowania części, projektowania form i produkcji wyrobów z tworzyw. Simpoe-Mold to kompletny zestaw narzędzi obejmujący analizy całego procesu wtrysku tworzyw, od analizy wypełnienia, po kompleksowe analizy wydajności procesu. Rozwiązania firmy Simpoe są używane przez małe i duże firmy na całym Świecie m.in. Canon, Panasonic, Samsung, Husqvarna, Valeo, Hutchinson, ABB etc. Każdy uczestnik webinarium dostaje bon rabatowy uprawniający do otrzymania tzw. Maintenance na 2 lata w cenie 1 roku pod warunkiem kupienia oferowanego przez nas oprogramowania w terminie do 30.06.2014 roku. Zapraszamy!

softPROGRESS


  Organizator :
no photo

softPROGRESS

Profesjonalne usługi doradcze związane z usprawnianiem procesów i procedur w firmach produkcyjnych. Sprzedaż oprogramowania umożliwiającego realizację usprawnień: RapidAuthor, OperatorMES, VirtualProcess, eLeaderMobileVisit, Simpoe-Mold, HyperXtrude.

Forum

50cent

Czyszczenie układu chłodzącego form wtryskowych. 2018-04-21

Piotrzawadzinski

Głowica do Wytłaczarki vs. średnica ślimaka 2018-04-15

Yellow

Czas przebywania materiału w agregacie 2018-04-13

Polisiepropylen

Roboty programy, ustawianie 2018-04-11

Michalboro

Ldpe + elastomer? 2018-04-09

Reportaże