Data:
-
Miejsce:
Świeradów Zdrój, Polska ,
Cottonina Villa & Mineral SPA Resort, ul. Sanatoryjna, 59-850 Świeradów Zdrój

Organizator:
Abrys Sp. z o.o., ul. Daleka 33, 60-124 Poznań
Tel.:
+48 61 655 81 22
Fax:
+48 61 655 81 01
www:
www.abrys.pl
e-mail:
m.kudlewska@abrys.pl
Jest to pierwsza edycja konferencji dedykowana prezesom i dyrektorom przedsiębiorstw komunalnych, którzy chcą pogłębić wiedzę z zakresu optymalizacji kosztów i sprawnego organizowania struktury przedsiębiorstwa. Jednym z tematów konferencji będzie także audyt wewnętrzny, którego celem jest poprawienie jakości oraz efektywności oferowanych usług. Omówimy systemy dobrego zarządzania zespołem wzorując się na skutecznych metodach i technikach zarządzania, a także umiejętności współpracy z mediami w czasach kryzysu panującego w przedsiębiorstwie.

Skorzystają Państwo z praktycznych porad dotyczących wyboru efektywnych modeli zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem komunalnym. Nie zabraknie tematów podpowiadających rozwiązania problemów wynikających z budżetowania. Poruszone zostaną prawne aspekty odpowiedzialności podmiotów zarządzających – szczególnie związanych z przekształcaniem form prawnych jednostki.

Podczas konferencji omówione zostaną także rodzaje odpowiedzialności członków zarządu oraz zakres ryzyka towarzyszący sprawowanym funkcjom. Odpowiemy również na pytania jak uniknąć odpowiedzialności za działania i zaniechania poprzedników oraz jakie kroki prawne warto podjąć, by ograniczyć ryzyko pociągnięcia do odpowiedzialności członków zarządu.

  Organizator :
no photo

Abrys Sp. z o.o.

Organizujemy konferencje szkoleniowe, dotyczące szeroko pojętej ochrony środowiska, gospodarki komunalnej i dziedzin pokrewnych

Forum

Polisiepropylen

Rzeczoznawca ekspert w dziedzinie budowy i ekspolatacji form 2018-03-20

Yellow

Czas przebywania materiału w agregacie 2018-03-19

Eraera7805

Głowica do Wytłaczarki vs. średnica ślimaka 2018-03-09

Takeme

Własna firma produkcyjna 2018-02-22

Darius

Opłacalność przewijania folii stretch 2018-02-22

Reportaże