ARBURG na Pharmapack Europe 2018: Wiedza bezpośrednio od eksperta

ARBURG na Pharmapack Europe…
Na targach Pharmapack Europe 2018, które odbędą się 7 i 8 lutego 2018 r. w Paryżu, eksperci z firmy ARBURG przedstawią informacje na temat obszernej oferty dotyczącej produkcji elementów z tworzyw sztucznych w zakresie branży medycznej, opakowań i pomieszczeń czystych.

Szeroki wybór maszyn dla przemysłu farmaceutycznego

- Tendencja do produkcji na miejscu na potrzeby branży farmaceutycznej i medycznej w znacznym stopniu przyczyni się do tego, że uruchomione zostaną w Europie inwestycje w wysoko zautomatyzowane linie produkcyjne. Zespół naszych ekspertów od lat zbiera doświadczenia w branży techniki medycznej i opakowań farmaceutycznych, które oferujemy klientom jako rozwiązania dopasowane do ich potrzeb - mówi Martin Manka, Senior Sales Manager Medical w firmie ARBURG. Oferta maszyn ARBURG sięga od szybkobieżnych, wysokowydajnych wtryskarek i wtryskarek ALLROUNDER wykonanych ze stali szlachetnej, z przeznaczeniem do pomieszczeń czystych, poprzez wtryskarki freeformer do produkcji addytywnej, aż po kompleksowe rozwiązania z zakresu automatyzacji i pod klucz.

Koncepcje produkcji w pomieszczeniach czystych

Wszystkie wtryskarki firmy ARBURG można indywidualnie skonfigurować w takim zakresie, że będą one dostosowane pod względem układu sterowania, automatyzacji i urządzeń peryferyjnych do konkretnych wymagań. Różne koncepcje pomieszczeń czystych i obszerne doświadczenie zespołu ekspertów ARBURG, a także współpraca z kompetentnymi partnerami przyniosła efekty w postaci niezawodnych i zaawansowanych rozwiązań dla branży farmaceutycznej i techniki medycznej.

Źródło: Arburg


Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych
 

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233