Arburg na targach Plastec West 2020

Arburg na targach Plastec…

Na targach Plastec West 2019 w amerykańskim Anaheim firma Arburg skoncentruje się na automatyzacji i cyfryzacji. Na stoisku 3928 elektryczna wtryskarka Allrounder zademonstruje, w jaki sposób można efektywnie produkować precyzyjne części dla technologii medycznej. Odwiedzającym zostanie również zaprezentowany nowy portal klienta "arburgXworld".

Maszyny elektryczne i rozwiązania w zakresie automatyzacji w centrum zainteresowania

- Nasi klienci w USA są bardzo zainteresowani elektrycznymi maszynami i rozwiązaniami automatyzacji. Nasze cyfrowe produkty i usługi stają się coraz ważniejsze - wyjaśnia Friedrich Kanz, członek zarządu firmy Arburg Inc. - Dzięki w pełni zautomatyzowanej produkcji pokryw pomp, na targach Plastec West prezentujemy nasze kompetencje w dziedzinie rozwiązań "pod klucz". Odwiedzający będą mieli również możliwość poznania na żywo portalu klienta "arburgXworld". Wszyscy zainteresowani przetwórstwem ciekłego silikonu (LSR) przy użyciu wtryskarek Allrounder, znajdą u naszych partnerów Elkem i M.R. Mold & Engineering wymagające zastosowania - dodaje Kanz.

Alldrive Allrounder produkują precyzyjne części

Na stoisku Arburga, wtryskarka Allrounder 470 A zademonstruje wydajność elektrycznej serii wtryskarek klasy premium Alldrive. W czasie cyklu trwającym około 25 s produkowane są głowice pomp o ciężarze 1,0 g każda, które są wykorzystywane np. w technologii medycznej. Wewnętrzny rdzeń złożonego elementu jest odepchnięty przez układ wypychacza z płytą zgarniającą, a boczne rdzenie przy otwieraniu formy. Manipulator Multilift Select wyjmuje wypraski i przenosi je do systemu rur tak, aby były one dostarczane oddzielnie, w zależności od gniazd formy wtryskowej. Dwie kolejne elektryczne maszyny Allrounder są wyposażone w aplikacje LSR i można je zobaczyć na stoiskach partnerskich Elkem i M.R. Mold & Engineering.

arburg-allrounder-470a

"arburgXworld": Cyfrowe produkty i usługi

Na targach Plastec West 2020 eksperci firmy Arburg zaprezentują nowy portal klienta "arburgXworld", który jest dostępny na całym świecie w 18 językach. Przedstawią oni zainteresowanym odwiedzającym wiele funkcji, które ułatwiają codzienne cyfrowe formowanie wtryskowe. W wersji podstawowej portal składa się z czterech bezpłatnych aplikacji: "Machine Center", "Service+ Center", "Shop" i "Calendar". Uzupełniają to płatne aplikacje, które oferują użytkownikowi znaczną wartość dodaną. Całe spektrum cyfrowych produktów i usług, do których należą również liczne funkcje wspomagające, firma Arburg zebrała w swoim programie "arburgXworld".

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych
 

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233