Bibby Financial Sevices walczy z kryzysem

Bibby Financial Sevices walczy… Partner naszego worlalu firma Bibby Financial Services tworzy razem z tygodnikiem Wprost serwis finansowy dla przedsiębiorców. Razem radzą jak przetrwać kryzys.

Przedsięwzięcie ma formę poradnika w internecie. Serwis pod nazwą „Płynność finansowa w czasach kryzysu” jest dostępny od 17 marca na stronie www.wprost.pl/kryzys. Wsparty jest promocją w papierowym wydaniu tygodnika Wprost oraz w serwisach internetowych należących do wydawnictwa AWR Wprost.

- Uważamy, że w trudnych czasach należy dzielić się doświadczeniem i wiedzą, i wspólnymi siłami walczyć z kryzysem. Bibby Financial Services od lat pomaga firmom na całym świecie w utrzymaniu płynności finansowej i teraz chcemy tymi doświadczeniami podzielić się z polskimi przedsiębiorcami. Razem z Wprost zachęcamy do korzystania z wciąż nowych na rynku polskim, ale sprawdzonych na całym świecie rozwiązań, które pomogą przetrwać najtrudniejsze czasy - ocenia Krzysztof Kuniewicz, Dyrektor Generalny Bibby Financial Services.

- Od dłuższego czasu przymierzaliśmy się do uruchomienia serwisu internetowego, w którym znajdowałyby się informacje o pogłębiającym się spowolnieniu gospodarczym oraz o sposobach walki z tym zjawiskiem – mówi Marcin Stefanowski, redaktor naczelny online serwisu Wprost24. – Zdajemy sobie sprawę z faktu, że nie ma prostych rozwiązań by utrzymać się dziś na rynku, jednak naszym głównym celem jest pokazanie możliwości, z których mogą skorzystać rodzimi przedsiębiorcy oraz ich firmy w dobie kryzysu. I takie informacje znajdą się w naszym serwisie.

Firma Bibby Financial Services jest największą niezależną od banku spółką faktoringową w Wielkiej Brytanii. Z jej usług faktoringowych można korzystać również w Polsce. W naszym kraju spółka rozpoczęła działalność w 2002 r. jako pierwsza lokalizacja Bibby Financial Services w kontynentalnej części Europy. Obecnie Bibby posiada trzy biura: w Warszawie, Katowicach oraz Poznaniu.

Czytaj więcej:

Reportaże

Forum