CADWorks zaprezentuje Solidworks 2017 na targach Toolex

CADWorks zaprezentuje Solidworks 2017 na targach Toolex
Targi Toolex to największe jesienne wydarzenie dla branży obróbki w Polsce, które na początku października odbędzie się w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu. Spotkanie będzie doskonałą okazją do wymiany cennych doświadczeń oraz rozmów z partnerami handlowymi z całego świata. Data tegorocznego wydarzenia zbiega się w czasie z datą światowej premiery najnowszej wersji oprogramowania Solidworks, które zostanie zaprezentowane na stoisku firmy CADWorks.

Targi Toolex stały się marką samą w sobie i już od kilku lat pod jednym dachem spotykają się eksperci z całego świata, aby uczestniczyć w prezentacji nowych produktów, innowacji i efektów ich wdrożeń. Podczas tegorocznego wydarzenia, firma CADWorks zaprezentuje nową wersję oprogramowania Solidworks, dając uczestnikom targów możliwość poznania jego najnowszych funkcji i dodatków.

- Solidworks 2017 to odpowiedź na potrzeby użytkowników systemu, zapewniająca poprawę wydajności, jakości i funkcji oprogramowania - mówi Wojciech Marchewczyk, dyrektor zarządzający w CADWorks. - Nowa wersja programu to także wsparcie projektowania innowacyjnych technologii i integracja danych od momentu powstania koncepcji do etapu produkcji. Solidworks 2017 to innowacyjny ekosystem dla tworzenia przełomowych projektów.

Firma CADWorks już od wielu lat optymalizuje procesy komputerowego projektowania przemysłowego w wielu przedsiębiorstwach na terenie całego kraju. Świadczy usługi dla firm zainteresowanych uproszczeniem, usprawnieniem i redukcją kosztów opracowania produktu. Klientami firmy są zarówno specjaliści prowadzący samodzielną działalność projektową, jak i duże przedsiębiorstwa o skomplikowanej strukturze procesów biznesowych. Uczestnicy targów Toolex będą mieli okazję skorzystać z wiedzy i doświadczenia specjalistów firmy CADWorks na stoisku numer 321A w pawilonie A.

Poprzednia edycja targów Toolex cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i wzięło w niej udział ponad 500 wystawców. Co roku organizatorzy uatrakcyjniają spotkania wprowadzając szereg nowości. W tym roku będzie to specjalna Strefa Edukacyjna, której celem jest wsparcie transferu wiedzy i rozwój istniejących sieci współpracy pomiędzy nauką a biznesem. Swoje miejsce będzie miała również Strefa Usług 3D z drukarkami 3D, skanerami 3D i niezbędnym oprogramowaniem. Targom Toolex towarzyszą również Międzynarodowe Targi Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów Wirtotechnologia.

Solidworks 2017brak
 

Firma CADWorks – certyfikowany dystrybutor SolidWorks w Polsce. Oprogramowanie 3D CAD/ CAM/ CAE/ PDM. Biura handlowo-szkoleniowe: Poznań, Wrocław, Rzeszów

Polska