Centrum logistyczno - magazynowe Shini Europe w Częstochowie

Centrum logistyczno - magazynowe…
Tajwańska firma Shini Plastics Technologies otworzyła kilka dni temu w Częstochowie Centrum Logistyki i Magazynowania. Ma ono poprawić dostęp do wszystkich produktów oferowanych przez azjatycką firmę. Shini to czołowy dostawca urządzeń peryferyjnych i oprzyrządowania maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Wpływ na zlokalizowanie Centrum w Częstochowie miało kilka czynników. Przede wszystkim w tym mieście znajduje się siedziba firmy Dospel Plastics, która jest wyłącznym przedstawicielem w naszym kraju koncernu Shini Plastics Technologies. Ponadto to właśnie na polskim rynku Shini generuje największy poziom swoich przychodów. Rocznie na nasz kraj przypada ponad 40 proc. wszystkich europejskich przychodów tajwańskiej spółki.

Wydarzenie o nazwie Shini Europe Grand Opening przyciągnęło do Częstochowy gości z całego świata. Pojawili się przedstawiciele z ponad 20 państw, zajmujący się na co dzień dystrybucją produktów Shini w Europie.

Centrum logistyczno - magazynowe Shini Europe w Częstochowie

Zgodnie z zapowiedziami uruchomienie w Częstochowie Centrum Shini Europe oznaczać ma m.in. lepszy dostęp do oferty koncernu, a także szybszy termin dostaw w dowolne miejsce w Europie. Nowością związaną z działaniem Shini Europe będzie możliwość kupowania produktów przez internet poprzez specjalną platformę http://www.warehouse.shinieurope.com.

Ważnym elementem całości procesu dystrybucji produktów Shini w Europie ma być również uproszczony dostęp lokalnych przedstawicielstw zarówno do produktów finalnych jak i części zamiennych.

Firma Shini jest jednym z najpotężniejszych producentów osprzętu peryferyjnego w Azji. Swoje produkty sprzedaje do ponad 30 krajów na całym świecie. W ostatnim czasie, każdego roku koncern osiąga 30 proc. wzrost sprzedaży.

Czytaj więcej: Sprzedaż 131 Inwestycje 761