Dni Otwarte firmy CadXpert już w przyszłym tygodniu

Dni Otwarte firmy CadXpert…

W dniach 26-28.10.2022 r. w Salonie Druku 3D firmy CadXpert w Krakowie odbędą się Dni Otwarte. W trakcie trwania wydarzenia uczestnicy będą mogli sprawdzić możliwości 15 różnych modeli drukarek 3D, drukujących w siedmiu technologiach druku 3D. Dni Otwarte w CadXpert to też czas, w którym zainteresowani otrzymają specjalną ofertę dla swojej firmy.

Systemy druku 3D, znajdujące się w parku maszynowym CadXpert, są najbardziej zróżnicowane pod względem technologicznym w Polsce. Krakowska firma współpracuje z każdą gałęzią przemysłu: od branży obronnej, przez automotive aż po branżę medyczną.

Na jednym piętrze budynku znajdą państwo przemysłowe i typowo produkcyjne drukarki 3D, takie jak: Stratasys Fortus 450mc, Stratasys F770 i Stratasys F123 Series oraz drukarki 3D Formlabs Fuse 1 wraz ze stacją do separacji proszku Fuse Sift. Na drugim piętrze showroomu przygotowano ekspozycję desktopowych drukarek 3D. Będzie tu można zobaczyć Stratasys J55 Prime, Formlabs Form 3 oraz wielkoformatową Form 3L, a także drukarki 3D MakerBot z serii METHOD oraz SKETCH. W osobnym pomieszczeniu będzie można zapoznać się ze skanerami 3D marki Shining 3D, DOF i Faro Focus. W trakcie wydarzenia swoją premierę będzie mieć najnowszy ręczny skaner EinStar. EinStar jest najbardziej przystępnym cenowo skanerem w ofercie Shining 3D; ze względu na łatwą obsługę oraz możliwości wykraczające poza tę półkę cenową, idealnie spełnia założenia rządowego programu Laboratoria Przyszłości.

CadXpert to nie tylko maszyny i urządzenia - na Dniach Otwartych czekać będzie na Państwa blisko 40 inżynierów i specjalistów, którzy od wielu lat zajmują się wdrażaniem drukarek 3D i druku 3D do polskiego przemysłu. Inżynierowie świadczący na co dzień usługi druku 3D zaprezentują Państwu część swojego portfolio, które pozwoli namacalnie zrozumieć różnice między każdą z technologii druku 3D.

Salon Druku 3D znajduje się w Krakowie przy ul. Ciepłowniczej 23. Dni otwarte odbędą się w dniach 26-28.10.2022 r. od godziny 8:00 do 18:00.

CadXpert to autoryzowany dystrybutor Stratasys/MakerBot oraz Formlabs. Oferujemy drukarki 3D, skanery 3D i usługi drukowania 3D w 5 technologiach.

Polska