Dni Technologii Arburg 2020 odwołane

Dni Technologii Arburg 2020…

W związku z pojawiającymi się w Europie przypadkami zakażenia wirusem z Chin, zarząd firmy Arburg podjął w dniu 26 lutego decyzję o odwołaniu Międzynarodowych Dni Technologii w Lossburgu, które miały odbyć w dniach 11-14 marca 2020 roku.

Jak informuje komunikat niemieckiego koncernu, Arburg bardzo poważnie traktuje rozwój wydarzeń związanych z koronawirusem (Covid-19). Kierownictwo firmy w ostatnich dniach uważnie śledziło sytuację i intensywnie ją analizowało. Zdrowie klientów, partnerów i pracowników jest dla firmy Arburg najwyższym priorytetem i dlatego, na podstawie aktualnie dostępnych informacji, zdecydowano o podjęciu środków, których celem jest wykluczenie jakiegokolwiek ryzyka.

Odwołanie Dni Technologii, w których co roku bierze udział około 6000 zaproszonych gości z całego świata, ma charakter czysto zapobiegawczy. Obecnie nie jest znany żaden podejrzany przypadek zakażenia koronawirusem w bezpośrednim sąsiedztwie firmy. Planowane otwarcie centrum szkoleniowego w dniu 6 marca 2020 roku z udziałem gości VIP z regionu odbędzie się w wymienionym terminie. 

Źródło: Arburg

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych
 

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233