Drukarki 3D VSHAPER dostępne w Czechach i na Słowacji

Drukarki 3D VSHAPER dostępne w Czechach i na Słowacji
Zespół VSHAPER intensywnie pracuje nad budową międzynarodowej sieci sprzedaży. Do grona przedsiębiorstw oferujących rozwiązania druku 3D VSHAPER w ostatnim czasie dołączyła czeska firma 3D plus s.r.o. należąca do Fundum Invest a.s. Firma już dzisiaj planuje prezentację drukarek 3D podczas targów 3D Expo w Pradze, które odbędą się w dniach 10-13 kwietnia 2017 roku.

- Planujemy także uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Maszynowych MSV 2017 w Brnie, w których corocznie uczestniczy ponad 1500 wystawców oraz 80 tys. odwiedzających - mówi Michal Jelínek, Managing Director w 3D plus s.r.o. - Współpracując z producentem drukarek VSHAPER, możemy oferować wysokiej jakości rozwiązania druku 3D na stosunkowo młodym rynku czeskim.

Firma prowadzi ponadto analizę rynku słowackiego, na którym będzie prowadzić sprzedaż drukarek VSHAPER.

- Dostępność rozwiązań VSHAPER na rynku czeskim i słowackim to kolejny krok w procesie rozwoju naszej sieci sprzedaży - powiedział Marcin Szymański, wiceprezes zarządu Verashape. - Prowadzimy obecnie intensywne rozmowy z potencjalnymi resellerami w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Włoszech, gdzie nasze produkty cieszą się szczególnym zainteresowaniem.

Czytaj więcej: Druk 3D 81

brak
 

Autoryzowany dystrybutor: Visi, Edgecam, Radan, Alphacam

Polska