Efektywny proces zarządzania dzięki VISI PDM

Efektywny proces zarządzania dzięki VISI PDM
Oprogramowanie VISI PDM (Product data management) przeznaczone jest do zarządzania danymi produkcji. System obejmuje wszystkie dostępne informacje o produkcie, tj. projekt, konstrukcję i produkcję. Pozwala na zarządzanie wszystkimi informacjami z jednego miejsca: od podstawowych charakterystyk (np. kluczowych cech) poprzez narzędzia, do projektów 3D, tekstów lub arkuszy kalkulacyjnych.

Lista funkcji wspomagających pracę obejmuje: zarządzanie dokumentami, zarządzanie dokumentacją projektową, automatyczne tworzenie i posługiwanie się listami części, zarządzanie zmianami, zarządzanie wersjami i rewizjami, zarządzanie procesem realizacji, funkcjonalny filtr wyszukiwania danych oraz
zarządzanie pocztą elektroniczną.

VISI PDM

Widok z przykładowego projektu: dynamiczny podgląd, lista części i historia dokumentacji


Zarządzanie dokumentami

System jest bardzo efektywnym systemem zarządzania dokumentami. Łączy on doskonały sposób zarządzania danymi strukturalnymi projektu z systemem zarządzania dokumentami i archiwizacją dokumentów technicznych i handlowych.

Oprogramowanie zapewnia szybki i łatwy dostęp do ważnych dokumentów. Używając mechanizmu przeszukiwania w zarządzanych dokumentach w VISI PDM szybko można odnaleźć takie dokumenty, jak projekty 3D, programy CNC, umowy, listy czy listy elektroniczne. Ponadto VISI PDM zapewnia potwierdzenie i poprawność danych oraz dokumentów. Kopiuje e-maile z prywatnych skrzynek MS Outlook i dołącza je do klientów, dokumentów i osób związanych z danym projektem. Dokumenty i informacje zachowywane są tylko raz, co przyśpiesza działanie firmy i zmniejsza możliwość podjęcia złych decyzji z powodu użycia nieważnych dokumentów.

VISI PDM

Struktura drzewa jest bardzo pomocna w zarządzaniu projektem. Dzięki filtrom zastosowanym dla widoku drzewa mamy lepszy wgląd w wykonywany projekt
brak
 

Profesjonalne systemy inżynierskie | Edgecam, Radan, VISI

Polska