Efektywny proces zarządzania dzięki VISI PDM

Integracja z CAD

Podczas korzystania z VISI system PDM wspiera użytkownika w wielu działaniach. Dzięki użyciu interfejsu VISI możliwy jest dynamiczny podgląd i przejęcie struktury projektu z systemu PDM. W czasie zapisywania plików VISI zawierających listy materiałowe, elementy katalogowe i grupy brył informacja zostaje przetransferowana do bazy danych VISI PDM. Metoda ta zapewnia automatyczną aktualizację list materiałowych VISI PDM. Kiedy tworzone są lub aktualizowane zawartości ramek i tabelek rysunków 2D VISI, zostają one połączone z bazą danych VISI PDM by wczytać informacje o projekcie i dokumentach, które wypełnią automatycznie pola ramek rysunkowych. Ponadto historia zmian i rewizji jest dostępna bezpośrednio na rysunku. Dzięki temu cały proces jest przejrzysty, cykl ulega skróceniu, a tym samym zredukować można koszty.

Zastosowania

VISI PDM zapewnia rozwiązania dla rynku wytwarzania form i narzędzi tłocznych, odróżniając się od innych połączeniem krótkiego czasu wdrażania z małym nakładem pracy klienta. Każda firma jest unikalna i ma swoje charakterystyczne produkty i procesy więc najważniejsze jest dopasowanie aplikacji do właściwych rozwiązań. VISI PDM zawiera narzędzia niezbędne dla potrzeb wykonania adaptacji procesów dla każdej firmy produkcyjnej.

VISI PDM

Używając interfejsu VISI możliwy jest dynamiczny podgląd i przejęcie struktury projektu z systemu PDM


Środowisko IT

VISI PDM używa standardów do zintegrowania środowiska IT. Rozszerzenie danych o systemy ERP (enterprise resource planning) jest jedną z możliwości. Na przykład zintegrowanie z systemem ERP Segoni daje klientowi możliwość uniknięcia dublowania pracy przy zachowaniu informacji w dwóch różnych systemach. VISI PDM może być rozwiązaniem stosowanym w całej firmie, a zwłaszcza w działaniach kadry zarządzającej.

VISI PDM

Dane staja się cenne, gdy są one ze sobą powiązane. Używając VISI PDM można szybko dotrzeć do odpowiednich danych (np. odnaleźć osoby biorące udział w danym projekcie)
brak
 

Profesjonalne systemy inżynierskie | Edgecam, Radan, VISI

Polska