Erema zaprasza na Discovery Days 2014

Erema zaprasza na Discovery Days 2014
Nowości i trendy w zakresie recyklingu wewnątrzzakładowego zdominują tegoroczne wydarzenie Discovery Days, które odbędzie się w siedzibie głównej austriackiej firmy Erema w Ansfelden w dn. 29 października. Motto dni otwartych, których uczestnicy będą mogli zasięgnąć porad ekspertów oraz obejrzeć prezentacje na żywo, brzmi "Don't waste your waste" (pol. Nie trać swoich odpadów).

Mniejsza produkcja odpadów w zakładach przemysłowych oznacza niższe koszty ich składowania oraz mniejsze zużycie surowców. Podczas Discovery Days 2014 Erema zademonstruje, w jaki sposób prowadzić recykling wewnątrz zakładu, aby odzyskać nawet 100 proc. odpadu tworzywowego do procesu produkcyjnego, przy zachowaniu wysokiej jakości produktów końcowych. Pokazy w centrum obsługi klienta w Ansfelden obejmować będą między innymi systemy recyklingu Intarema K oraz TVEplus. Prezentowany system wyposażony jest w zwiększającą efektywność technologię Counter Current oraz intuicyjny system sterowania Smart Start.

Austriackie centrum - podobnie jak analogiczne placówki w USA i na Bliskim Wschodzie - jest wyposażone w najnowszą generację maszyn z serii Intarema oraz w zaawansowane laboratorium badawcze tworzyw sztucznych.

W czasie dni otwartych wykłady zaprezentują nie tylko specjaliści z firmy Erema, lecz także firm tworzących kompletny łańcuch wartości, m.in. Borealis, SML, OCS czy Polifilm Extrusion.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny na stronie internetowej organizatora.

Czytaj więcej: Recykling 416 Dni otwarte 25

brak
 

Linie do recyklingu materiałowego (mechanicznego)

Austria


Forum

Takakanta

Program ERP do produkcji z wtryskiem - czego używacie? 2018-05-23

Uzialas

Tworzywo - poliketon 2018-05-15

Recykling_tworzyw

Szukam Inwestora - Recykling Tworzyw Sztucznych 2018-05-12

Pawel11

Mobilny pochłaniacz oparów podczas przetrysku 2018-05-08

Zaptech16

PC ABS i HIPS 2018-05-08

Reportaże