Eurotool 2011 potwierdził swoją światową markę

Eurotool 2011 potwierdził… Od kilkunastu lat Targi organizowane w Krakowie uznawane są za jedno z najważniejszych miejsc spotkań specjalistów z branży obróbki mechanicznej w Polsce. Tegoroczna edycja Targów EUROTOOL®/BLACH-TECH-EXPO (19-21 października 2011 r.) prezentująca najnowsze rozwiązania technologiczne stosowane w wielu gałęziach przemysłu potwierdziła, że trzydniowy pobyt w stolicy Małopolski to gwarancja udanych inwestycji. Ponad 400 firm z całego świata m.in. z Austrii, Holandii, Korei Południowej, Szwajcarii, Niemiec, Czech i Słowacji skorzystało z szansy, by podpisać najkorzystniejsze kontrakty i podsumować rok wytężonej pracy.

- Przez cały czas mieliśmy bardzo duży ruch na stoisku. W zasadzie pierwszy dzień był bardziej owocny niż trzydniowy udział w Targach organizowanych przez Sosnowiec! Mam na myśli ogromną ilość udokumentowanych kontaktów, które nawiązaliśmy. Rokowania są więc bardzo pomyślne. Jesteśmy stałym wystawcą od 16 lat i zawsze chętnie będziemy tu wracać – powiedział Zbigniew Szczerba z Fabryki Maszyn „Tarnów” Sp. z o.o.

Międzynarodowi partnerzy biznesowi
Przez trzy targowe dni wystawę odwiedziło 6977 profesjonalistów, reprezentujących kadrę zarządzającą polskich i zagranicznych zakładów przemysłowych. Drugiego dnia Targi odwiedziła m.in. misja gospodarcza zorganizowana przez Ambasadę Francji.

- To nasze pierwsze doświadczenie związane z odkrywaniem polskiego rynku
i jesteśmy bardzo entuzjastycznie nastawieni. Odbyliśmy kilka obiecujących spotkań. Kilka jeszcze przed nami. Wszystko wygląda tu bardzo profesjonalnie. Zwłaszcza podejście polskich partnerów biznesowych. Mamy nadzieję, na nawiązanie trwałej i owocnej współpracy – zdradziła Irina Martin, Export Manager z paryskiej firmy Hydro – MS.

Zwiedzający mieli okazję poznać najnowsze rozwiązania z zakresu obróbki metalu, z której korzystają niemalże wszystkie sektory przemysłu mechanicznego, takie jak przemysł samochodowy, lotniczy, górniczy, maszynowy, branża spożywcza, a nawet branża…fitness.

- Szukaliśmy miejsca, gdzie można się dowiedzieć czegoś o nowych technologiach jeżeli chodzi o obróbkę metalu, ponieważ wykonujemy sprzęt sportowy do prywatnych siłowni. Jesteśmy na Targach Eurotool® pierwszy raz i zrobiły na nas duże wrażenie. Oferta jest niezwykle bogata. Mamy i cięcie i spawanie i wyginanie, czyli wszystko, czego szukaliśmy – powiedział Łukasz Szemrajz firmy Magnus Polska.

Targi Eurotool 2011


Czytaj więcej:
Targi 1120

Największy na południu Polski organizator
 

Największy na południu Polski organizator targów, konferencji, sympozjów i szkoleń, właściciel i operator EXPO Kraków

Polska

Reportaże

Forum