Firma Poly-IQ GmbH nawiązuje współpracę z Wietnamem

Artykuł Sponsorowany
Firma Poly-IQ GmbH nawiązuje współpracę z Wietnamem
Firma Poly-IQ GmbH staje się jeszcze silniejszym partnerem dystrybucyjnym grupy kapitałowej NHAT HUY GROUP w dziedzinie przedmieszek do tworzyw sztucznych w postaci węglanu wapnia.

W ubiegłym tygodniu obaj partnerzy handlowi zawarli umowę dystrybucyjną na wyłączność, obejmującą całą paletę produktów przeznaczonych do sprzedaży na terenie Europy.

Centrum uwagi jest przy tym skierowane na wprowadzenie na rynek przedmieszek do tworzyw sztucznych w postaci węglanu wapnia, którego wolumen obrotów rocznych wynosi obecnie 36 tys. ton.

Ze względu na własne kopalnie wapienia oraz własne zdolności w zakresie obróbki wstępnej (drobny przemiał i powlekanie), grupa kapitałowa NHAT HUY GROUP dysponuje źródłem surowców o wysokiej jakości.
NHAT HUY

Ten szczególnie jasny, wyróżniający się czystą bielą węglan wapnia, oprócz wytwarzania przedmieszek w postaci materiałów wypełniających oraz produkcji własnej mieszanek do produkcji PCV i przedmieszek do farb, swoje zastosowanie znajduje także w następujących dziedzinach przemysłu: przy wyrobie tworzyw sztucznych, farb dyspersyjnych, papieru, kosmetyków oraz w rolnictwie.

węglan wapnia

Już od ponad 10 lat grupa kapitałowa NHAT HUY GROUP znana jest jako przodujący producent przedmieszek w postaci węglanu wapnia. Produkty tej grupy są eksportowane do ponad 30 krajów na całym świecie.

Składniki przedmieszek w postaci węglanu wapnia są dopuszczone do stosowania w produkcji opakowań do żywności, są wolne od nonylofenolu, odpowiadają standardom REACH i spełniają wymagania Dyrektyw UE.
To są doskonałe przesłanki do udanego startu wspólnej drogi.
POLY-IQ
Najlepiej będzie, jeżeli Państwo sami sobie wyrobią opinię podczas Targów K 2016 w Düsseldorfie – stoisko A03, hala 7, poziom 2.

www.poly-iq.com
www.nhathuygroup.com.vn

Czytaj więcej: Dodatki do tworzyw 93