Folie z matowym wykończeniem od RPC

Folie z matowym wykończeniem od RPC
Przedsiębiorstwo RPC poinformowało o rozszerzeniu swojej oferty folii A-PET dzięki stworzeniu matowej powierzchni idealnej do drukowania.

Innowacja ta wykorzystuje rozległe doświadczenie zakładów w produkcji folii, zapewniając dwustronną folię odpowiednią do drukowania, dostępną w wersji mat/połysk lub mat/mat.

Matowa powierzchnia ma duże znaczenie, ponieważ stanowi materiał odpowiedni do wysoce technicznych zastosowań, do których nie nadaje się błyszczące wykończenie. Folia jest szczególnie odpowiednia jako drukowana folia antyrefleksyjna używana w reklamach w celu ograniczenia odblasków i odbić światła. Wersja mat/mat jest też bardzo przydatna do tworzenia kart kredytowych z PETG, ponieważ arkusze są laminowane po obu stronach i matowa powierzchnia umożliwia przepływ powietrza, które nie jest zatrzymywane wewnątrz.

RPC oferuje PETG do zastosowań, w których potrzebne jest trwałe rozwiązanie wysokiej jakości, np. do tworzenia kart identyfikacyjnych, które muszą być ważne przez co najmniej 10 lat i mogą wymagać zintegrowanych elementów elektronicznych, takich jak mikrochipy.

Folie A-PET


Czytaj więcej: Folia 292