Grupa Sacmi w pełnym składzie na targach Plast 2003

Grupa Sacmi w pełnym składzie na targach Plast 2003
Od 6 do 10 maja na targach Plast 2003 w Mediolanie cała Grupa Sacmi, czyli Sacmi Imola, Negri Bossi, Oima, BM Biraghi i Benco Pack będzie prezentowała swoje najnowsze innowacje w dziedzinie technologii termoformowania, wtrysku i kompresji.

Poszczególne firmy wchodzące w skład Grupy będą prezentowały:

  • Sacmi Imola, lider w dziedzinie kompresji tworzyw sztucznych zaprezentuje 2 linie do produkcji polipropylenowych nakrętek 28mm do napojów metodą kompresji o wydajnościach 1200 i 600 nakrętek na minutę oraz nowy projekt 48 gniazdowej formy do produkcji preform PET.
  • Negri Bossi, włoski lider w dziedzinie technologii wtrysku przedstawi linię maszyn ELMA VE. Siedem pracujących w pełni elektrycznych maszyn o siłach zamknięcia od 90 do 850 ton będzie prezentować innowacyjne rozwiązania.
  • OIMA, firma znana ze stosowania rozwiązań dopasowywanych do potrzeb indywidualnych klientów zaprezentuje 3 wtryskarki również zawierające nowinki techniczne.
  • BM Biraghi oprócz tradycyjnych wtryskarek ze zmienionymi i ulepszonymi systemami sterowania, zaprezentuje 5 maszyny do nowych zastosowań, w tym do płynnego silikonu oraz maszynę do produkcji preform PET.
  • Benco Pack zaprezentuje serię innowacyjnych pojemników termoformowanych, a także swoje opatentowane rozwiązanie pojemników dekorowanych obkurczanym rękawem.

Stoisko Grupy Sacmi będzie znajdowało się w Hali nr 11.