Drukuj

Guma centralnym punktem sosnowieckich targów

Guma centralnym punktem sosnowieckich targów
Centrum Targowo-Konferencyjne Expo-Silesia po raz pierwszy w tym roku zaprasza na targi dedykowane dla szeroko rozumianej branży gumowej. Targi Przemysłu Gumowego, Silikonu i Kauczuku SilesiaRubber odbędą się w dn. od 5 do 7 listopada w Sosnowcu, a ich zakres tematyczny będzie obejmować zagadnienia przetwórstwa gumy, silikonów elastomerów i kauczuku.

Dotychczas w tym terminie w sosnowieckim centrum targowym odbywały się targi RubPlast Expo, łączące prezentacje firm z branży gumy i tworzyw sztucznych. Przy czym już podczas ubiegłorocznej wystawy organizatorzy dążyli do jasnego podziału ekspozycji na te dwie główne części. Decyzja o wyodrębnieniu części dotyczącej gumy oraz rezygnacja z części tworzywowej może być konsekwencją sporego nasycenia rynku targowego wydarzeniami adresowanymi do drugiej z wymienionych branż oraz deficytem targów skierowanych dla branży gumy.

Tegorocznym targom SilesiaRubber towarzyszyć będzie Salon Kooperacji Przemysłowej Subcontracting, który dedykowany jest poddostawcom i podwykonawcom, producentom elementów gumowych dla branży motoryzacyjnej.

W tym samym czasie odbywać się będą Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OilExpo 2014 oraz Targi Hydrauliki, Automatyki i Pneumatyki HAPexpo 2014.

Czytaj więcej: Guma, kauczuk 160 Targi 783Forum

Sieah123

Czas przebywania materiału w agregacie 2018-03-17

Fsrednicki

Rzeczoznawca ekspert w dziedzinie budowy i ekspolatacji form 2018-03-12

Eraera7805

Głowica do Wytłaczarki vs. średnica ślimaka 2018-03-09

Takeme

Własna firma produkcyjna 2018-02-22

Darius

Opłacalność przewijania folii stretch 2018-02-22

Reportaże