Jakość Roku 2009 dla etykiet shrink sleeve

Jakość Roku 2009 dla etykiet shrink sleeve
Firma Masterpress S.A. została laureatem konkursu „Jakość Roku 2009” w kategorii „Produkt” za wysoki standard produkowanych etykiet shrink sleeve. Wyróżnienie przyznano w ramach IV edycji Programu Promocji Jakości w Polskich Przedsiębiorstwach „Jakość Roku 2009”, organizowanego przez Redakcję Biznes Raportu Dziennika Gazety Prawnej oraz Polskie Centrum Badań i Certyfikacji.

Z uznaniem kapituły Programu spotkały się cechy produkowanych przez Masterpress S.A. etykiet typu shrink sleeve, co jest m.in. wynikiem skutecznie prowadzonej polityki jakości. W ocenie kapituły Masterpress osiągnął również szczególnie wysokie standardy w odniesieniu do wdrożonych systemów zarządzania oraz procedur zapewniających ich sprawne funkcjonowanie, co zaowocowało optymalną efektywnością zarządzania organizacją.

W przypadku ostrej rywalizacji o klienta, z jaką mamy do czynienia w segmencie etykiet shrink sleeve, nie zawsze możliwe jest skuteczne konkurowanie wyłącznie cenami – mówi Mirosław Żywicki, Prezes Zarządu Masterpress S.A. - Przewag konkurencyjnych należy szukać także w innych obszarach. Od samego początku naszej działalności w branży postawiliśmy na jakość, hołdując zasadzie „jakość bez kompromisów”. Tytuł „Jakość Roku 2009” przyznany produktom naszej firmy, będąc dla Masterpress S.A. ogromnym wyróżnieniem, potwierdza jednocześnie skuteczność realizacji procedur w ramach wdrożonego przez nas systemu zapewnienia jakości m.in. wg norm serii ISO 9001.

Czytaj więcej: Etykiety 97 Nagrody 210