Jubileusz: 50-ty Allrounder dla firmy Glänzer

Jubileusz: 50-ty Allrounder…

24 lipca 2019 w Solingen miało miejsce uroczyste przekazanie firmie Otto Glänzer GmbH pięćdziesiątej wtryskarki Allrounder wyprodukowanej przez niemiecki koncern Arburg.

Otto Glänzer GmbH działa w przemyśle tworzyw sztucznych od ponad 60 lat i prawie tak samo długo korzysta z urządzeń koncernu z Lossburga. "Jubileuszową" maszyną jest dwukomponentowy Allrounder 570 S wyposażony w sześcioosiowego robota.

Otto Glänzer GmbH produkuje wyroby z tworzyw sztucznych od 0,5 do 1500 gramów dla takich branż jak: motoryzacja, dobra konsumpcyjne, tekstylia, technika medyczna i czyszczenie przemysłowe.

- Wtryskarki Allrounder są przeznaczone dla szerokiej gamy produktów, ponieważ mogą być konfigurowane modułowo i można je elastycznie wykorzystywać - powiedział dyrektor zarządzający Timo Alef, powołując się na jeden z powodów, dlaczego Glänzer konsekwentnie korzysta z technologii Arburg od lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku. 

- Pięćdziesiąty Allrounder stanowi kamień milowy i jest zarazem okazją, aby podziękować firmie Glänzer za dziesięciolecia efektywnej współpracy, powiedział Bernd Schmid, kierownik działu sprzedaży w koncernie Arburg.

- To z pewnością nie jest nasza ostatnia maszyna Arburg. Prośba o ofertę na następne urządzenie została już złożona i będziemy kontynuować naszą udaną współpracę w przyszłości - powiedział Ralf Schlechtendahl.

arburg-169303-jubilaeumsmaschine-glaenzer
Uczestnicy uroczystego przekazania 50-tej wtryskarki  Allrounder (od lewej): dyrektorzy zarządzający Glänzer: Timo Alef i Ralf Schlechtendahl oraz Bernd Schmid, kierownik działu External Sales w Arburg

JL

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233