Kompozyt - Expo w Krakowie

Kompozyt - Expo w Krakowie
Trwają przygotowania do targów Kompozyt - Expo, które odbędą się w Krakowie.

Kompozyt - Expo to wystawa przeznaczona dla przemysłu kompozytowego. Już po raz trzeci zgromadzi producentów i oferentów rozmaitych materiałów, surowców, maszyn, a także oprogramowania. Odbędzie się w terminie 22-23 listopada 2012.

W halach targowych pojawią się takie produkty jak np. ultralekki samolot, nowoczesny ponton wojskowy, lokalizator wskazujący drogę w najbardziej zawiłych labiryntach. Na żywo będzie można zobaczyć również skanowanie 3D twarzy człowieka oraz dowolnych obiektów technicznych.

- To jedyne takie wydarzenie w Polsce, pretendujące do miana jednego z najważniejszych w tej części Europy i wprowadzające w świat nowoczesnych materiałów, surowców, maszyn i produktów kompozytowych – tłumaczą organizatorzy targów z firmy Targi w Krakowie.

Jak wyliczają, w ubiegłym roku liczba wystawiających się firm podwoiła się, a impreza zaczęła nabierać międzynarodowego charakteru. Teraz swoją obecność potwierdzili już wystawcy z Belgii, Chorwacji, Chin, Czech, Francji, Holandii, Japonii, Łotwy, Macedonii, Niemiec, Rosji, Słowacji, Szwajcarii, Szwecji, Turcji, USA, Włoch i Wielkiej Brytanii. Łącznie grono wystawców składać będzie się z ponad 150 firm.

Targom towarzyszy międzynarodowa konferencja CECOM, na której poruszane będą zagadnienia związane z zastosowaniem materiałów kompozytowych w budownictwie. Gościem będzie prof. Constantinos Soutis, autorytet w branży, autor i współautor ponad 350 artykułów naukowych oraz 100 prezentacji technicznych podczas międzynarodowych konferencji, seminariów i sympozjów.

Czytaj więcej: Targi 1039 Kompozyty 194Reportaże

Forum

Arys37

Zabrudzone kurtyny PCV 2020-09-22

Todarek12

Prototypowa forma wtryskowa 2020-09-10

Todarek12

Jaki rodzaj folii do szycia elementów odzieży i akcesoriów 2020-09-07

Piotrekente

Czas cyklu 2020-09-01

Todarek12

Opłacalność przewijania folii stretch 2020-08-26