Kompozytowe premiery na unikatowej wystawie w Krakowie

Kompozytowe premiery na unikatowej wystawie w Krakowie
W dniach 11-12 października w Krakowie już po raz 8. odbędą się Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO®. Są to kluczowe targi branży, które dają możliwość prezentowania osiągnięć firmy oraz budowania relacji biznesowych.

Kompozyty - materiały przyszłości

Podczas ostatniej edycji Targów KOMPOZYT-EXPO® zaprezentowano wiele innowacyjnych rozwiązań w różnych sektorach, między innymi węglowe kule ortopedyczne, brodzik i umywalkę wykonane z syntetycznego granitu, w pełni kompozytową łopatę wiatraka czy wał napędowy do super-samochodu.

Dla kompozytów nie ma ograniczeń, znajdują zastosowanie niemal w każdej gałęzi przemysłu. Także w produkcji sprzętu sportowego mają szerokie zastosowanie. W tym roku organizatorzy chcą pokazać sportowe oblicze kompozytów.

Podczas tegorocznej edycji kolejny raz młode firmy, dopiero zaczynające działalność na rynku będą miały możliwość prezentacji oferty w specjalnie przygotowanej Strefie Start-up. To daje możliwość pokazania się szerokiemu gronu kontrahentów, promocji marki oraz pozyskania nowych kontaktów.

kompozyt-expo


- To wszystko dzieje się na naszych oczach – wiele premier i prezentacji innowacyjnych zastosowań materiałów kompozytowych odbywa się właśnie na Targach KOMPOZYT-EXPO®. Targi to dwa dni intensywnych kontaktów B2B, seminaria, warsztaty i pokazy techniczne - mówi Barbara Płuciennik, z-ca komisarza targów.

Więcej informacji na stronie www.kompozyty.krakow.pl

Czytaj więcej: Kompozyty 173 Targi 845