Laur Klienta dla firmy faktoringowej

Laur Klienta dla firmy faktoringowej Nagrodę Laur Klienta 2013 w kategorii Odkrycie Roku firma Bibby Financial Services otrzymała za wyróżniającą się ofertę w zakresie finansowania małych i średnich przedsiębiorstw. Firma proponuje swoim klientom szereg produktów faktoringowych, takich jak faktoring eksportowy, dla transportu, odwrotny czy restrukturyzacyjny, przygotowany z przede wszystkim z myślą o firmach, które z różnych powodów nie mogą pozyskać finansowania z tradycyjnych źródeł.

Ponadto, Bibby Financial Services regularnie przeprowadza autorskie badania małych i średnich firm w ramach "Bibby MSP Index", co pozwala na bieżąco reagować na potrzeby rynku i w odpowiedzi na nie wprowadzać nowe produkty i modyfikować ofertę.

Bibby Financial Services specjalizuje się w finansowaniu małych i średnich przedsiębiorstw. Jest finansowym oddziałem Bibby Line Group - międzynarodowej grupy z ponad 200 letnią tradycją. W skład Bibby Line Group wchodzi obecnie 11 podmiotów specjalizujących się między innymi w transporcie morskim, usługach dla morskiego przemysłu wydobywczego, logistyce, handlu detalicznym, usługach doradczych i usługach finansowych.

Czytaj więcej:
brak
 

Wdrażanie rozwiązań poprawiających płynność finansową przedsiębiorstw: faktoring, zarządzanie należnościami, weryfikacja odbiorcy, przejęcie ryzyka

Polska