Lerg zaprasza na targi Kompozyt Expo

Lerg zaprasza na targi Kompozyt Expo
Podobnie jak w latach ubiegłych, firma LERG, polski producent żywic syntetycznych, w dniach 11-12 października br. weźmie udział w 8. Międzynarodowych Targach Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® w Krakowie. Przedstawicieli firmy LERG będzie można spotkać w SALI LWÓW C.

Na tegorocznych targach firma LERG zaprezentuje m.in.:
  • trudnopalną, bezhalogenową żywicę Estromal® 11.DFR-01, którą stosuje się w transporcie szynowym oraz wszędzie tam, gdzie wymagany jest wysoki stopień uniepalnienia i niska toksyczność oraz gęstość powstających dymów oraz
  • nienasyconą żywicę poliestrową typu tereftalowego o podwyższonych własnościach chemoodporności Estromal® 14.DRT-01, przeznaczoną do produkcji kompozytów poliestrowo-szklanych metodą infuzji oraz RTM, która w aplikacji charakteryzuje się bardzo niską temperaturą rozgrzewania w czasie dotwardzania laminatu, przy jednoczesnym uzyskaniu właściwej jego twardości.

- Firma LERG oferuje nieszablonowe rozwiązania. Dostosowuje swoje produkty do indywidualnych potrzeb klientów, w ten sposób odpowiadając na często zmieniające się wymagania rynku. Ponadto stale monitoruje potrzeby swoich klientów. Satysfakcja klientów i wysoka jakość współpracy z nimi to jedne z najważniejszych założeń firmy. Potwierdzeniem tego jest otrzymany w tym roku tytuł Firmy Przyjaznej Klientowi. Targi KOMPOZYT-EXPO® w Krakowie to dla nas możliwość pokazania najnowocześniejszych wyrobów oraz spotkania się z obecnymi i przyszłymi klientami - mówi Mariola Szczęch, Dyrektor Handlowy firmy LERG.

Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® to jedno z najważniejszych wydarzeń branży kompozytów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie to zapisało się już w kalendarzu imprez wystawienniczych nie tylko jako miejsce promocji nowoczesnych rozwiązań i zastosowań materiałów kompozytowych, ale stało się również areną prezentacji technologii i projektów wykraczających poza to, co uznajemy za współczesne. Każda edycja skupia coraz większe grono zwiedzających. W tym roku odbywają się równolegle z Międzynarodowymi Targami Izolacji Przemysłowych 4INSULATION. Miejsce targów: EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9. Godziny otwarcia: 11 października br.: 9.30-17.00, 12 października br.: 9.30-16.00.

Źródło: LERG S.A.

Czytaj więcej: Kompozyty 175

Producent i eksporter żywic poliestrowych, nowolakowych, fenolowych, odlewniczych, żywic klejowo - aminowych
 

Producent i eksporter żywic poliestrowych, nowolakowych, fenolowych, odlewniczych, żywic klejowo - aminowych, żywic do farb oraz formaliny

Polska