Maszyna pakująca MiniPak'R od FP International

Maszyna pakująca MiniPak'R od FP International
Wrażliwa elektronika, wysokiej jakości kosmetyki, drogie leki, delikatna porcelana – te produkty często docierają do nabywców w pudłach kartonowych. Podstawowy wymóg: optymalna ochrona. Teraz pojawiła się alternatywa dla firm, które dotychczas w procesie pakowania wysyłanych produktów, wykorzystywały papier oraz poduszki powietrzne: kompaktowa maszyna “MINI PAK’R” firmy FP International. Dzięki niej pakowanie nie tylko staje się szybsze i łatwiejsze – pozwala także na pakowanie w dowolnym miejscu.

„Firmy działające w branży e-commerce oraz handlu detalicznego nieustannie pracują nad optymalizacją swoich procesów. I tu pojawia się MINI PAK’R. To cenny nabytek dla firm, które wykorzystują poduszki powietrzne do ochrony swoich produktów w trakcie wysyłania lub transportu. Dzięki zoptymalizowanym procesom pracy, MINI PAK’R pomaga firmom w osiąganiu sukcesów oraz w ich rozwoju”, mówi Jeroen Pluijmen, product manager w FP International.

maszyna pakująca mini-pak'r


MINI PAK’R produkuje poduszki powietrzne w czasie i w miejscu, gdzie są one aktualnie potrzebne. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu w trakcie zakupów i przechowywania oraz ułatwia obsługę w trakcie pakowania. Dzięki MINI PAK’R, przestrzenie, które wcześniej były zagospodarowane jako powierzchnie do przechowywania materiałów do pakowania, teraz mogą być wykorzystane w bardziej efektywny sposób do wielu różnych celów, np. do przechowywania czy produkcji towarów.

Maszyna pakująca jest tak mała, że zmieści się praktycznie wszędzie – w sklepie, na stole do pakowania, czy bezpośrednio przy kasie. MINI PAK’R w pełni zasługuje na swoją nazwę – ma tylko 36 cm długości, 33 cm szerokości oraz 28 cm wysokości, a waży zaledwie 6 kg. Maszyna jest gotowa do pracy w ciągu minuty od uruchomienia. Użytkownik może wybrać jeden z pięciu rodzajów poduszek powietrznych, w zależności od potrzeb, dzięki czemu może zapewnić optymalną ochronę pakowanych towarów. Gdy folia zostanie umieszczona w maszynie, automatycznie rozpoczyna się odpowiedni proces nadmuchiwania. Maszyna produkuje ok. 7,5 metrów poduszek powietrznych na minutę. Dzięki tej olbrzymiej oszczędności miejsca i czasu, firmy mają więcej przestrzeni dla najważniejszych rzeczy.

Czytaj więcej: Maszyny pakujące 46

brak
 

Firma jest liderem na rynku innowacyjnego pakowania z poduszkami powietrznymi.

Polska