Drukuj

Matrix Polymers buduje laboratorium kolorów Matrix Polymers invests in Poland

Matrix Polymers buduje laboratorium kolorów
Firma Matrix Polymers rozszerza swoją obecność na polskim rynku. Poinformowała o planie budowy w naszym kraju jednostki laboratoryjnej zajmującej się dopasowywaniem kolorów na potrzeby branży rotmouldingowej.

Inwestycje mają na celu wzmocnienie pozycji firmy na polskim i wschodnioeuropejskim rynku. Laboratorium powstanie w miejscowości Koło w Wielkopolsce. Będzie wyposażone w maszynę do formowania rotacyjnego, testery i aparaturę dopasowywania kolorów. Jak tłumaczą przedstawiciele firmy, użycie kolorów w branży formowania rotacyjnego, w której działa Matrix Polymers, stało się w ostatnich latach niezwykle ważnym zagadnieniem. Kolory dodają produktom wartości, wyróżniają je i tym samym lepiej sprzedają. Kolory i techniki barwienia wpływają też na produkcję i zastosowanie konkretnego wyrobu. Stąd konieczność przeniesienia technologii stosowanej przez firmę na macierzystym brytyjskim rynku do Polski.

Matrix Polymers jest częścią Revolve Group. Spółkami partnerskimi są Matrix Polska oraz Matrix Polymers Ltd. W naszym kraju firma działa od sześciu lat i specjalizuje się m.in. w dostarczaniu produktów i usług w przemyśle formowania rotacyjnego.

Czytaj więcej: Inwestycje 712

brak
 

Firma dostarcza tworzywa sztuczne dla firm zajmujących się rotoformowaniem

Matrix Polymers


Forum

Sieah123

Czas przebywania materiału w agregacie 2018-03-17

Fsrednicki

Rzeczoznawca ekspert w dziedzinie budowy i ekspolatacji form 2018-03-12

Eraera7805

Głowica do Wytłaczarki vs. średnica ślimaka 2018-03-09

Takeme

Własna firma produkcyjna 2018-02-22

Darius

Opłacalność przewijania folii stretch 2018-02-22

Reportaże