Najlepsze rozwiązania LIAD na targach K

PowderSave - dozownik grawimetryczny do dozowania proszków.
PowderSave-G to ślimakowy dozownik grawimetryczny zaprojektowany do dozowania materiałów w postaci proszku zarówno łatwo jak i trudno przesypujących się oraz innych materiałów sypkich. Zasilanie maszyny z PowderSave jest dokładne i proste do wykonania.

dozownik grawimetryczny powder save


Urządzenie przygotowane na Targi K będzie wyposażone w zbiornik o pojemności 30l.

LiquidSave - grawimetryczny system dozowania cieczy przeznaczony do precyzyjnego dozowania płynnych materiałów dla aplikacji przetwórstwa tworzyw sztucznych takich jak wtryskiwanie, wytłaczanie oraz rozdmuch. LiquidSave jest niezwykle dokładny i ekonomiczny, jak również prosty w instalacji i obsłudze. Zapewnia dokładne dozowanie na podstawie ciągłego ubytku wagi (loss-in-weight) w zamkniętym obiegu regulacji prędkości obrotowej pompy. LiquidSave jest wyposażony w łatwy do przemieszczania wózek z głównym zbiornikiem, zapasowym zbiornikiem, pompą oraz sterownikiem. Zbiornik zapasowy umożliwia szybka zmianę materiału, gdy zbiornik główny zostanie opróżniony.

Podczas targów Liad zaprezentuje LiquidSave z dwoma zbiornikami z zaworem do szybkiej zmiany zbiorników.

LIAD-VacuumControl - sterownik centralnego systemu podawania materiału. Sterownik firmy Liad posiada wiele ważnych funkcji. Może obsługiwać do 100 podajników, do 5 linii podciśnieniowych oraz do 10 pomp próżniowych. Dodatkowo sterownik obsługuje pracę pompy zapasowej, czujników poziomu, zaworów proporcjonalnych oraz funkcję priorytetu załadunku podajników.

Podczas targów będzie można zobaczyć sterownik zaprojektowany do pracy z 40 podajnikami wyposażonymi z czujniki poziomu materiału, 2 liniami podciśnieniowymi oraz 2 pompami próżniowymi.

BatchSave - dozowniki grawimetryczne wielo-komponentowe. BatchSave to kompaktowy, efektywny i niezawodny dozownik grawimetryczny, który zapewnia uzyskiwanie optymalnych mieszanek z dużą dokładnością procentowego udziału komponentów.

BatchSave może zawierać do 4 zbiorników na materiał główny z możliwością dozowania swobodnie spadającego materiału poprzez zawór pneumatyczny oraz do 2 zbiorników do dozowania dodatków z zastosowaniem ślimaka.

Podczas targów Liad zaprezentuje nowy model BatchSave o wydajności 600kg/h dla 6 komponentów.

Czytaj więcej: Maszyny 478 Dozowniki 23

Maszyny do termoformowania, Frezarki CNC, Wytłaczarki 2-ślimakowe współbieżne, Peryferia: dozowniki
 

Maszyny do termoformowania, Frezarki CNC, Wytłaczarki 2-ślimakowe współbieżne, Peryferia: dozowniki, podajniki, termostaty, chillery, rotametry

Polska