Nowa folia PropafilmOS

Nowa folia PropafilmOS
Innovia Films przygotowała specjalistyczną folie, która znalazła już uznanie u międzynarodowego producenta słodyczy, doskonale znanego koncernu Ferrero.

Nowość Innovia Films to materiał o właściwościach lekkiej kurczliwości. Folia PropafilmOS został wybrana przez Ferrero do owijania kartoników z czekoladkami.

Propafilm OS to przeznaczona do użycia na szybkich maszynach pakujących, przezroczysta folia do owijania, która powstała podczas unikalnego procesu rozdmuchu. Posiada zrównoważone właściwości kurczliwości i przynosi lśniący wygląd opakowania. To dość istotne, bo jak podkreślają przedstawiciele Innovia Films, to właśnie przezroczystość i połysk stanowią ważne wskaźniki na rynku słodyczy, ponieważ wygląd zewnętrzny i przyleganie do opakowania mogą wpływać na decyzję o zakupie. Dodatkowo folia Propafilm OS pozwala wydłużyć trwałość produktu dzięki właściwościom barierowym wobec pary wodnej, zapachów i aromatów.

Innovia Films Ltd jest czołowym producentem dwuosiowo orientowanych folii polipropylenowych (BOPP) i folii celulozowych Cellophane.

Nowa folia PropafilmOS


Czytaj więcej: Folia 292